Jankes wymiata w Łodzi [WIDEO]: We wtorek robił za... swatkę. ZOBACZCIE, jak mu poszło! [GALERIA ZDJĘĆ]

2016-03-16 13:24

Jankes w Łodzi ma pełne ręce roboty. We wtorek robił za... swatkę, czyli szukał dziewczyny jednemu ze słuchaczy. Jak mu poszło? ZOBACZCIE sami!

Jankes w Łodzi ma pełne ręce roboty! To właśnie tu - w łódzkim studio Radia ESKA od godz. 6.30 do 9, wraz z Hanczakiem, prowadzi poranną audycję Ranne Ptaki, a następnie wykonuje wymyślone przez słuchaczy zadania. Za sobą ma już czesanie koni, trening siatkówki, gaszenie "Chatki Puchatka" na Rynku Manufaktury i... udaną akcję poszukiwania drugiej połówki jednemu ze słuchaczy. Również i Wy mogliście brać w tym udział, bowiem poszukiwania odbywały się "na żywo", a efekty relacjonowane były na antenie. Jeśli nie słuchaliście w tym czasie Eski śpieszymy donieść, że Jankesowi udało się znaleźć kandydatkę, para wymieniła się numerami telefonów - co było dalej? To już pozostanie słodką tajemnicą Agnieszki i Artura.

ZOBACZCIE zdjęcia z wczoraj!<<

W Manufakturze Jankes wcielił się w rolę strażaka:

Jankes wymiata w ŁodziJankes wymiata w Łodzi! Wczoraj wcielił się m.in. w rolę strażaka ;)Opublikowany przez ESKA INFO Łódź na 16 marca 2016