Kierowca ciężarówki nie żyje. Tragiczny wypadek koło Łodzi

i

Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok Kierowca ciężarówki nie żyje. Tragiczny wypadek koło Łodzi

Tragedia na drodze

Kierowca ciężarówki nie żyje. Tragiczny wypadek koło Łodzi

2022-11-28 19:49

W poniedziałek (28 listopada) na drodze wojewódzkiej nr 482 w Łasku-Kolumnie koło Łodzi doszło do tragicznego wypadku. Samochód ciężarowy zderzył się z kilkoma samochodami osobowymi. Kierowcy MAN-a nie udało się uratować.

Do tego tragicznego wypadku doszło około godz. 15.30. Koło Łodzi kilka samochodów osobowych zderzyło się z pojazdem ciężarowym. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Jadąca osobówką kobieta w wieku 34 lat została ranna i odwieziono ją do szpitala. - Natomiast mimo podjętych działań ratowniczych nie udało się uratować 47-letniego kierowcy ciężarówki - przekazał PAP rzecznik Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP mł. bryg. Jędrzej Pawlak. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca ciężarowego MAN zjechał nagle na przeciwny pas ruchu doprowadzając w ten sposób do zderzenia. - W zdarzeniu brały udział 4 samochody osobowe i jeden ciężarowy. Jedna osoba została zabrana do szpitala. Życia kierowcy samochodu ciężarowego nie udało się uratować - poinformowali na swojej stronie druhowie z OSP Kolumna.

Ruszył proces Ernesta K., który po pijanemu spowodował wypadek. Zginęło dwóch jego kolegów
Sonda
Czy Polacy są dobrymi kierowcami?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają