Koncert Roksany Węgiel w łódzkiej Manufakturze, 3.09.2021

i

Autor: materiały prasowe/Manufaktura

Koncert Roksany Węgiel w Łodzi. W Manufakturze zorganizowano dla fanów 400 miejsc

2021-08-30 16:24

Koncert Roksany Węgiel w łódzkiej Manufakturze ma umilić jej fanom powrót do szkoły. Roxie zagra w rotundzie galerii, gdzie organizatorzy wydzielą strefę dla publiczności, do której wejść będzie mogło 400 osób. Więcej szczegółów znajdziecie w naszym materiale.

Koncert Roxie Węgiel w Łodzi zaplanowany jest na piątek, 3 września 2021 r. w Manufakturze. Wraz z artystką, fani, będą mogli pożegnać wakacje i... przywitać nowy rok szkolny. Koncert będzie miał charakter częściowo zamknięty - jak zapowiadają organizatorzy, w rotundzie galerii handlowej wygrodzona zostanie strefa dla publiczności - dostępnych będzie 400 miejsc siedzących. Podczas koncertu Roksany Węgiel w łódzkiej Manufakturze obowiązywać będą maseczki ochronne.

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek młodego pokolenia. Zwyciężczyni 1. edycji muzycznego show The Voice Kids i programu tanecznego Dance, Dance, Dance. W 2018 roku zdobyła pierwsze, historyczne zwycięstwo dla Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Utwór, który wtedy wykonała, Anyone I Want to Be, pobił rekordy popularności w serwisie YouTube – teledysk obejrzało ponad 50 milionów ludzi. Odkąd pojawiła się na scenie, Roksana nie zwalnia tempa – bierze udział w coraz to nowych projektach, zdobywa kolejne nagrody, m.in. Europejską Nagrodę MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy czy statuetkę na gali Bestsellerów Empiku.

ZOBACZ TEŻ: Na gali boksu spojrzał w reflektor. 13-letni Patryk już nigdy nie będzie widział jak dawniej

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną

Nie wszyscy wiedzą, że zanim zajęła się profesjonalnym śpiewem, trenowała gimnastykę artystyczną, taniec towarzyski i judo. Podobno nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Na scenie jest prawdziwym wulkanem energii, a poza sceną – radosną, skromną nastolatką, ulubienicą młodzieży i oczywiście pilną uczennicą. Występ Roksany Węgiel z pewnością pomoże gładko przejść przez trudy początku roku szkolnego.

Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00.

Nasi Partnerzy polecają