Koszmarny wypadek k. Burzenina. Motocyklista zabił się na drzewie

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Koszmarny wypadek k. Burzenina. Motocyklista zabił się na drzewie

2021-08-30 17:26

Śmiertelny wypadek miał miejsce w miejscowości Majaczewice w gminie Burzenin (woj. łódzkie) w miniony weekend (28.08.2021 r.). Zginął motocyklista.

Wypadek w Majaczewicach niedaleko Burzenina miał miejsce w sobotę (28.08) około godziny 17.40. "Na miejsce natychmiast skierowano policjantów sieradzkiej drogówki, których wsparli również mundurowi z komisariatu w Złoczewie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że jadący od strony Szczawna 52-letni motocyklista kierujący BMW, z nieustalonych przyczyn na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo" - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. Na miejsce zdarzenia przybyły ekipy ratunkowe oraz zadysponowano śmigłowiec lotniczego pogotowania ratunkowego. Niestety, pomimo podjętej reanimacji i wysiłku służb medycznych motocyklista zmarł. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Sieradzu wykonali oględziny, zebrali ślady i ustalili świadków wypadku.

Witowice Górne: dwaj ojcowie zginęli w wypadku, troje dzieci ciężko rannych. Wracali z urodzinowej wycieczki i wjechali pod autobus

Wypadek z udziałem motocyklisty na Włókniarzy w Łodzi

Również w sobotę (28.08) do wypadku z udziałem motocyklisty doszło w Łodzi na ul. Włókniarzy. Jak pisaliśmy, pijany kierowca BMW uderzył w motocyklistę, a następnie ten, odbił się od innego auta. Motocyklista trafił do szpitala.

Nasi Partnerzy polecają