Kozy na przystanku autobusowym

i

Autor: KMP Piotrków Trybunalski Kozy na przystanku autobusowym w Rozprzy (woj. łódzkie).

Jechały do Pacanowa?

Kozy na przystanku. Jechały do Pacanowa? "Wyglądały, jakby czekały na autobus"

2023-11-09 17:23

Niecodzienna sytuacja na jednym z przystanków autobusowych w Rozprzy (woj. łódzkie). Stały tam dwie kozy, które wyglądały tak, jakby czekały na autobus. Co w tym czasie robił właściciel zwierząt? Był kompletnie pijany i zostanie ukarany.

Kozy na przystanku autobusowym. Do pijanego właściciela przyjechał radiowóz

We wtorek (7 listopada) policjanci z Rozprzy otrzymali zgłoszenie, że w centrum miasta, na przystanku autobusowym stoją... dwie kozy. Okazało się, że informacja nie była głupim żartem. Zwierzęta stały w wiacie przystankowej i wyglądały tak, jakby czekały na autobus. - Mundurowi od razu rozpoczęli działania, aby ustalić właściciela zwierząt. Wraz z przedstawicielami lokalnego samorządu dotarli do mieszkańca Rozprzy - mówi asp. sztab. Izabela Gajewska z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Okazało się, że właściciel kóz jest tak pijany, że jego stan uniemożliwia mu opiekę nad zwierzętami. Kozami zaopiekował się urzędu. Właściciel natomiast odpowie za popełnione wykroczenie, które mówi, że „kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1000 złotych albo karze nagany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dramat pana Mirosława: Sąsiad spalił mi gołębie, sąd go nie skazał!

Rybołów na polowaniu