Dźgnął szwagra nożem, bo nie spłukał toalety

i

Autor: Przemysław Jach/SE

Krwawa jatka pod Lutomierskiem. Chciał zadźgać szwagra, bo ten nie spłukał toalety!

2021-11-17 12:51

Kiedy Daniel L. (36 l.) wychodził z łazienki w domu swojej siostry i jej partnera, w najczarniejszych myślach nie przypuszczał, że niedługo potem wyląduje w szpitalu. Mężczyzna po skorzystaniu z toalety zapomniał spuścić wodę. Nie nacisnął spłuczki, co tak rozwścieczyło gospodarza, że ten złapał za nóż i wbił mu w plecy!

Te krwawe sceny rozegrały się na jednej z posesji w miejscowości Wrząca pod Lutomierskiem (powiat pabianicki). Daniel L. przyszedł w odwiedziny do swojej siostry i mieszkającego z nią jej partnera, Dominika K. (36 l.). Na stole pojawiły się napoje i jedzenie, więc z czasem biesiadnicy zaczęli odczuwać coraz większą potrzebę skorzystania z ubikacji. Pierwszy udał się do niej gość, a po chwili wszedł tam jego szwagier. Widok, jaki zastał, zdecydowanie nie przypadł mu do gustu, bo po chwili wrócił z ogromnymi pretensjami o to, dlaczego toaleta nie została spłukana.

Między mężczyznami wywiązała się kłótnia, w efekcie której gospodarz chwycił za nóż i wbił go panu Danielowi prosto w plecy. Zraniony, nie czekając na pomoc, sam wyciągnął ostrze, w wyniku czego doszło do obfitego krwawienia. Jego siostra zadzwoniła wtedy po służby medyczne.

Zadźgał żonę, bo miała kochanka

Na miejscu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował Daniela L. do łódzkiego szpitala im. Mikołaja Kopernika. Na szczęście rana okazała się niezbyt groźna, dlatego porywczy szwagier, który został zatrzymany na miejscu zdarzenia, usłyszał jedynie zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś nożem?
Nasi Partnerzy polecają