Wizerunek Kajetana Poznańskiego na stronie eumostwanted.eu

i

Autor: fot. eumostwanted.eu Wizerunek Kajetana Poznańskiego na stronie eumostwanted.eu

Krzysztof Rutkowski także szuka Kajetana Poznańskiego. Jest 50 tys. zł nagrody

2016-02-11 11:05

Łódzkie biuro detektywistyczne Krzysztofa Rutkowskiego włączyło się w poszukiwania Kajetana Poznańskiego - mężczyzny podejrzanego o brutalne zabójstwo młodej kobiety w Warszawie.

Informacja o tym, że biuro Krzysztofa Rutkowskiego także będzie szukać Kajetana Poznańskiego pojawiła się na Facebooku. - Za wskazanie jego miejsca pobytu do skutecznego ujęcia Poznańskiego przeze mnie i Moich Agentów wyznaczam nagrodę w wysokości 50 000 zł. Jutro przekażemy Wam dalsze informacje na ten temat. Wszystkich którzy posiadają jakiekolwiek informacje prosimy o kontakt pod nr tel +48 600 007 007 - poinformował Krzysztof Rutkowskim na swoim fanpejdżu.

Proszę o udostępnianie tego postu.POSZUKUJEMY KAJETANA POZNAŃSKIEGOJak wiecie na początku grudnia odnaleźliśmy na...Posted by Krzysztof Rutkowski on 10 luty 2016


27-letni Kajetan Poznański jest podejrzany o zabójstwo 30-letniej Katarzyny J. Ciało kobiety z odciętą głową zostało znalezione w ubiegłym tygodniu w mieszkaniu przy ul. Potockiej na warszawskim Żoliborzu. Prokuratura przedstawiła Kajetanowi Poznańskiemu zarzut zabójstwa. Mężczyzna jest poszukiwany przez policję. Wystawiono za nim także Europejski Nakaz Aresztowania.