Łódź. Policja ogłosiła alarm i wstrzymała ruch pociągów na Lublinku! 170 funkcjonariuszy przeczesywało teren w poszukiwaniu 40-latka

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Łódź. Ogłoszono alarm i wstrzymano ruch pociągów na Lublinku! 170 policjantów przeczesywało teren w poszukiwaniu 40-latka

2021-06-02 17:30

Ponad 170 funkcjonariuszy brało udział w poszukiwaniach 40-letniego mężczyzny po tym, jak na policję zadzwoniła jego zaniepokojona żona. Z relacji kobiety wynikało, że mąż jest w złym stanie psychicznym. W trosce o jego zdrowie i życie na czas poszukiwań w rejonie stacji Lublinek wstrzymany został ruch pociągów. Poszukiwania trwały około dwóch godzin.

Zdarzenie miało miejsce 1 poniedziałek, 1 czerwca po godzinie 16:00. Do VII Komisariatu Policji zgłosiła się zaniepokojona kobieta, informując, że jej mąż około południa wyszedł z domu, i od tego czasu, pomimo wielu prób, nie może się z nim skontaktować. - Z relacji kobiety wynikało, że mężczyzna jest w złej kondycji i może mieć myśli samobójcze. Niezwłocznie po przyjęciu zawiadomienia policjanci rozpoczęli intensywne poszukiwania, sprawdzali wszystkie poszlaki i miejsca, w których mógł przebywać. Jednocześnie zgodnie z decyzją kierownictwa Komisariatu ogłoszony został alarm dla podległych funkcjonariuszy, którzy zobligowani zostali do natychmiastowego przybycia do jednostki i włączenia się do poszukiwań - opisuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

ZOBACZ TEŻ: Łódź. Zaginęła 16-letnia Nikola. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... [FOTO]

Trójmiasto. Policja rozbiła gang i zamknęła dwie agencje towarzyskie

W akcji poszukiwawczej wzięło udział ponad 170 funkcjonariuszy, którzy skrupulatnie przeczesywali tereny, gdzie potencjalnie mógł znajdować się zaginiony mężczyzna. W trosce o jego zdrowie i życie na czas poszukiwań w rejonie stacji Lublinek wstrzymany został ruch pociągów.

Wkrótce jeden z patroli prewencji zauważył mężczyznę odpowiadającego rysopisowi zaginionego. Po potwierdzeniu jego tożsamości przekazano 40-latka pod opiekę wezwanych na miejsce medyków, którzy po wstępnym badaniu zabrali mężczyznę na dalszą diagnostykę do szpitala.