Dwóch sprawców pobicia na ul. Odyńca

i

Autor: Policja Łódź Dwóch sprawców pobicia na ul. Odyńca

Łódź: Poszukiwani za pobicie na ul. Odyńca [PORTRETY PAMIĘCIOWE]

2016-03-30 11:17

Bili pięściami, metalową pałką, kopali po całym ciele. Czwórka napastników pobiła trzech mężczyzn na parkingu przed blokiem na ul. Odyńca w Łodzi. Udało się sporządzić rysopisy dwóch z nich.

Do zdarzenia doszło na początku marca na ul. Odyńca, w późnych godzinach wieczornych. Trzech kolegów spotkało się na parkingu przed blokiem. Tam, z czerwonego samochodu typu hatchback oraz innego auta wysiadło czterech mężczyzn, którzy  pobili pokrzywdzonych uderzając ich pięściami po twarzach, kopiąc po całym ciele, a także bijąc metalową pałką teleskopową.

Pobici mężczyźni zapamiętali twarze dwóch spośród czterech sprawców i na tej podstawie sporządzono ich portrety pamięciowe:

Dwóch sprawców pobicia na ul. Odyńca

i

Autor: Policja Łódź Dwóch sprawców pobicia na ul. Odyńca

Rysopisy sprawców pobicia na ul. Odyńca:
Z jednego samochodu wysiadło: dwóch szczupłych mężczyzn , ubranych na sportowo, włosy bardzo krótkie, ciemne, jeden z nich był niższy – ok. 170 cm, drugi wyższy – ok. 180 cm.  Niższy z nich miał ok. 22 lata, twarz trójkątną.

Z drugiego samochodu wysiadło:  dwóch  mężczyzn, z których jeden miał ok. 22 lata, 180 cm wzrostu, ciemne, krótkie, zaczesane do góry włosy,  ciemny , kilkudniowy zarost na twarzy, ciemne oczy, twarz owalna, nos średni, usta średnie.
    
Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego zdarzenia proszone są o kontakt z  VIII Komisariatem KMP w Łodzi ul.Wólczańska 250, nr telefonów kontaktowych w godz. 08.00-16.00: 42-665-24-35, 42-665-24-30 oraz całodobowo: 42-665-24-00.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany