Łódźkie: Gdy posprzątali bałagan po wypadku, doszło do tragedii. Nie żyje mężczyzna

i

Autor: Robert Zalewski, Super Express / Zdjęcie ilustracyjne Łódźkie: Gdy posprzątali bałagan po wypadku, doszło do tragedii. Nie żyje mężczyzna

Łódzkie: Gdy posprzątali bałagan po wypadku, doszło do tragedii. Nie żyje mężczyzna

2021-09-12 10:04

Policjanci z Łowicza wyjaśniają przyczyny śmiertelnego wypadku, który wydarzył się w sobotę wieczorem (11 września) na DK 70 w Bełchowie (woj. łódzkie). Gdy służby posprzątały bałagan po innej kraksie, doszło do tragedii. Niestety, tym razem zdarzenie okazało się wypadkiem śmiertelnym. Nie żyje mężczyzna.

Do śmiertelnego wypadku doszło na dk 70 między Łowiczem i Skierniewicami tuż po likwidacji skutków wcześniejszego zderzenia auta osobowego z motocyklem w Mokrej Prawej, w wyniku którego ranna została jedna osoba. Kiedy w sobotę wieczorem udrożniono ruch na drodze krajowej nr 70, doszło tam do kolejnego, tym razem śmiertelnego, wypadku. "W miejscowości Bełchów doszło do zderzenia jadącego hondą 22-letniego motocyklisty z 71-letnim rowerzystą. Śmierć poniósł mężczyzna kierujący rowerem. Rannego motocyklistę odwieziono do szpitala" - przekazała komisarz Szymczak. "Motocyklista był trzeźwy" - poinformowała.  Rzeczniczka dodała, że policja bada okoliczności wypadku i wyjaśnia jego przyczyny. (PAP)

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Protest medyków w Warszawie. Mocne słowa pielęgniarek
Nasi Partnerzy polecają