Łódzkie. Odchodziła od zmysłów, wezwała policję. Jej siostrę znaleziono dzień później w środku lasu

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Pexels /zdjęcie ilustracyjne

Łódzkie. Odchodziła od zmysłów, wezwała policję. Jej siostrę znaleziono dzień później w środku lasu

2021-11-17 11:51

Chwile grozy przeżyła mieszkanka powiatu zduńskowolskiego, która straciła kontakt z siostrą. Kobieta bardzo obawiała się o stan 37-latki i jej los, dlatego o pomoc w poszukiwaniach poprosiła policję. Zaginiona została odnaleziona w środku lasu.

Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu. 14 listopada do Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli zgłosiła się kobieta zaniepokojona nieobecnością swojej 37-letniej siostry w domu. Powiedziała, że podobne sytuacje miały już miejsce w przeszłości, ale siostra zawsze wracała. Tym razem jej nieobecność wzbudziła niepokój zawiadamiającej, dlatego zwróciła się o pomoc do policjantów. Rozpoczęły się poszukiwania, w których pomocny okazał się znajomy zaginionej, mieszkaniec gminy Sieradz. Jak opisuje policja, mężczyzna wskazał obszar, gdzie prawdopodobnie przebywała zaginiona kobieta, która kontaktowała się z nim telefonicznie.

Pirat drogowy sięgnął po broń. Wszystko się nagrało!

"Funkcjonariusze przeczesywali leśne dukty oraz drogi dojazdowe we wskazanym rejonie na terenie gminy Zduńska Wola. Wieczorem 15 listopada na jednej z leśnych dróg kryminalni natrafili na zaparkowany pojazd, w którym siedziała kobieta odpowiadająca rysopisowi zaginionej. Drzwi samochodu były zaryglowane od środka, a kobieta nie wykazywała żadnych reakcji" - podaje st. sierż. Katarzyna Biniaszczyk z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli.

W obawie o życie 37-latki, policjanci wybili w samochodzie szybę. Całe szczęście nie dolegało jej nic poważnego. Zmarzniętą kobietę przejęła od funkcjonariuszy załoga karetki pogotowia ratunkowego. Mundurowi przekazali zatroskanej siostrze wieści o odnalezieniu zaginionej.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Nasi Partnerzy polecają