Łódzkie. Pociąg zabił młodego mężczyznę. Utrudnienia dla kierowców i pasażerów

2021-10-05 14:08
Łódzkie. Pociąg zabił młodego mężczyznę. Utrudnienia dla kierowców i pasażerów
Autor: pixabay.com, CC0 fot. analogicus /zdjęcie ilustracyjne

Śmiertelne potrącenie pieszego przez pociąg miało miejsce dziś (5.10.2021 r.) na torach kolejowych przy ul. Warszawskiej w Tomaszowie Mazowieckim. Na kolei występują utrudnienia. Zablokowana jest też DK nr 48.

Wypadek na torach kolejowych w rejonie ul. Warszawskiej w Tomaszowie Mazowieckim (5.10) miał miejsce przed godziną 12:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło tam do potrącenia młodego mężczyzny przez pociąg PKP TLK relacji Gdańsk - Zakopane. "Pociągiem podróżowało około 300 osób; nikt z podróżnych nie został poszkodowany. Po zdarzeniu pociąg zatrzymał się w taki sposób, że zablokował przejazd przez tory drogą krajową nr 48" - poinformował PAP st. asp. Grzegorz Stasiak z tomaszowskiej komendy policji.

Podlaskie. Terytorialsi nakarmili imigrantów. Wśród nich były dzieci

Na miejscu zdarzenia pracują obecnie służby i prokurator. Jak informuje Łódzka Kolej Aglomeracyjna, pociąg został skierowany na tor z ograniczoną prędkością. Należy spodziewać się opóźnień.

Z powodu zablokowania dk nr 48 policja kieruje ruch objazdami przez miasto oraz drogą ekspresową S8. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE