Łódzkie. Wypadek na DK 45. Zderzenie busa z osobówką. 9 osób poszkodowanych

i

Autor: KWP Białystok Łódzkie. Wypadek na DK 45. Zderzenie busa z osobówką. 9 osób poszkodowanych

Groźny wypadek

Łódzkie. Wypadek na DK 45. Zderzenie busa z osobówką. 9 osób poszkodowanych

2023-08-05 11:55

Dziewięć osób zostało poszkodowanych w zderzeniu busa z samochodem osobowym na DK 43 w woj. łódzkim. Wśród poszkodowanych są dzieci. Droga jest zablokowana.

Do tego poważnego wypadku doszło w sobotę (5.08) około godz. 9 na DK 43 w miejscowości Nowy Świat. - W wypadku poszkodowanych zostało dziesięć osób - w momencie przybycia na miejsce służb wszystkie znajdowały się poza pojazdami. Dziewięcioro rannych trafiło do szpitala - w tym cztery osoby dorosłe oraz pięć dziewczynek w wieku 9-13 lat - przekazał PAP rzecznik wojewódzkiej PSP w Łodzi mł. brygadier Jędrzej Pawlak. Na miejscu interweniowały cztery zespoły ratownictwa medycznego i pięć zastępów straży pożarnej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zderzenia pojazdów doszło w momencie wyprzedzania forda transit przez vw polo. W wypadku ranni zostali m.in. obaj kierowcy. Jak podała kom. Edyta Machnik z KWP w Łodzi, nikt z poszkodowanych nie odniósł ciężkich obrażeń. Obecnie DK 43 jest całkowicie zablokowana.

Czytaj też: 25-latek uciekał przed policjantami. Pirat drogowy zderzył się z oplem. Zginęła niewinna kobieta, 3 osoby ranne

Pijany kierowca rozbił busa o radiowozów policyjny
Sonda
Czy młodzi kierowcy jeżdżą mniej rozważnie niż starsi kierujący?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany