Loty z łódzkiego lotniska

i

Autor: pixabay.com /CC0 Loty z łódzkiego lotniska

Loty z Łodzi do Paryża już od czerwca. Łódzkie lotnisko z nowym kierunkiem [INFORMACJE]

2016-05-25 21:52

Od czerwca z łódzkiego lotniska polecimy do Paryża. Po likwidacji lotów do Pragi i Edynburga to doskonała wiadomość.

Już od czerwca z łódzkie lotniska będzie można polecieć do Paryża. Bezpośrednie połączenie lotnicze Łodzi z lotniskiem Paryż Charles de Gaulle obsługiwać będą linie lotnicze Adria Airways. Loty z Łodzi do Paryża trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty według poniższego rozkładu:

- Wylot z Łodzi:
Wtorek, czwartek, sobota – 11.30
- Przylot do Łodzi:
Wtorek, sobota – 22.20
Czwartek – 16.40

Jak informuje łódzki port lotniczy, bilety można zakupić od 400 zł w dwie strony, w cenę wliczone jest do 31 kg bagażu. Lot z Łodzi do Paryża trwa 2 godziny i 10 minut.

Nowe połączenie to doskonała wiadomość. Przypomnijmy, w styczniu z lotów z łódzkiego lotniska zrezygnowały linie Czech Airlines, tym samym wycofując loty do Pragi i Edynburga.


Linie lotnicze Adria Airways od 2004 roku są członkami sojuszu Star Alliance, to narodowy słoweński przewoźnik lotniczy. Jedna z maszyn przewoźnika jest na stałe zbazowana na łódzkim lotnisku. Oprócz połączeń do Paryża na pokładzie Adria Airways z Łodzi można polecieć także bezpośrednio do Monachium (2 x dziennie) oraz Amsterdamu (4 x w tygodniu).

Wkrótce z Łodzi polecimy do Paryża#Łódź Doskonała wiadomość: Z Port Lotniczy Łódź polecimy do Paryża! INFORMACJE od kiedy, ile lotów w tygodniu i po ile TUTAJ: http://lodz.eska.pl/newsy/loty-z-lodzi-do-paryza-juz-od-czerwca-lodzkie-lotnisko-z-nowym-kierunkiem-informacje/140573

Opublikowany przez ESKA INFO Łódź na 31 marca 2016
Nasi Partnerzy polecają