Mężczyzna nie żyje, jego żona zdołała uciec! Tragiczny finał pożaru kotłowni pod Łodzią

i

Autor: JonPauling/cc0/Pixabay.com Mieszkaniec domu jednorodzinnego w miejscowości Nowy Redzeń pod Łodzią zginął w pożarze, który wybuchł w kotłowni budynku, zdj. ilustracyjne

Dramat pod Łodzią

Mężczyzna nie żyje, jego żona zdołała uciec! Tragiczny finał pożaru kotłowni pod Łodzią

2023-01-09 14:13

Mieszkaniec domu jednorodzinnego w miejscowości Nowy Redzeń pod Łodzią zginął w pożarze, który wybuchł w kotłowni budynku. Służby ratownicze otrzymały w tej sprawie wiadomość w niedzielę, 8 stycznia, przed godz. 23.40. Na miejsce zadysponowano m.in. 4 zastępy straży pożarnej, której funkcjonariusze znaleźli w środku ciało. Żona denata uciekła przed ogniem.

Pożar kotłowni pod Łodzią. Nie żyje 80-latek, jego żona zdołała uciec

80-latek nie żyje - to finał pożaru kotłowni, który wybuchł w domu jednorodzinnym w miejscowości Nowy Redzeń pod Łodzią. Zgłoszenie o pojawieniu się płomieni wpłynęło do służb ratowniczych w niedzielę, 8 stycznia, przed godz. 23.40, dlatego na miejsce wysłano m.in. cztery zastępy straży pożarnej. Żona denata sama ewakuowała się z objętego płomieniami budynku, ale funkcjonariusze otrzymali informację, że w domu może znajdować się jeszcze mężczyzna. Strażacy odnaleźli go i wynieśli na zewnątrz, przekazując załodze karetki pogotowia, ale ta odstąpiła od reanimacji po ok. 20 minutach, stwierdzając zgon. Działania 18 strażaków, którzy gasili pożar pod Łodzią, trwały przez ponad 2 godziny.

- Wyjaśniamy szczegółowe okoliczności tego zdarzenia i próbujemy ustalić przyczyny, dla których doszło do pożaru - mówi młodsza aspirant Aneta Kotynia, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji Powiatu Łódzkiego Wschodniego.

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Utopił Mariana w szambie. Proces w Słupsku
Nasi Partnerzy polecają