Sąd apelacyjny wypuścił z aresztu Piotra M, który pod wpływem alkoholu wjechał tramwajem w trzy kobiety w centrum Łodzi

i

Autor: ESKA INFO Łódź Sąd apelacyjny wypuścił z aresztu Piotra M, który pod wpływem alkoholu wjechał tramwajem w trzy kobiety w centrum Łodzi

Motorniczy, który zabił na Piotrkowskiej 3 kobiety wyszedł na wolność

2016-04-06 16:19

Został skazany za śmierć trzech osób - teraz jest na wolności. Sąd apelacyjny wypuścił z aresztu Piotra M, który pod wpływem alkoholu wjechał tramwajem w trzy kobiety w centrum Łodzi.

W sierpniu ubiegłego roku motorniczy został skazany na 13,5 roku więzienia. Od tego momentu mężczyzna przebywał w areszcie. Teraz, podczas procesu apelacyjnego sąd uchylił tę decyzję i skazany jest na wolności. Jego obrońca, a także biegły neurolog twierdzą, że mógł stracić przytomność w tramwaju nie z powodu upojenia alkoholem, a choroby. Prokuratura złożyła już zażalenie.

Piotr M.  jest teraz w trakcie badań. Na temat jego stanu zdrowia będzie wypowiadać się drugi biegły lekarz sądowy.  Rozprawa odwoławcza została wyznaczona na 19 maja.

Zobacz też: Nagrali teledysk w Grotnikach, nieopodal ośrodka dla uchodźców. Za rap nawołujący do nienawiści grozi im do 3 lat więzienia