W Muzeum Figur Woskowych w Łodzi zobaczymy postaci z bajek i filmów, a wkrótce także gwiazdy muzyki

i

Autor: Muzeum Figur Woskowych w Łodzi W Muzeum Figur Woskowych w Łodzi zobaczymy postaci z bajek i filmów, a wkrótce także gwiazdy muzyki

Muzeum Figur Woskowych w Łodzi z postaciami z bajek i... gwiazdami muzyki [AUDIO]. Kogo tam zobaczymy?

2016-03-04 11:06

Muzeum Figur Woskowych mieścić się będzie w Łodzi przy ulicy Sienkiewicza 72. Jakich bohaterów tam zobaczymy?

W sobotę (5 marca) w Łodzi otwarte zostanie Muzeum Figur Woskowych. Na miejscu zobaczymy postaci z bajek i filmów, takie jak m.in. Lord Vader, Hulk, Spider Man, Minionki, Shrek z Fioną i osłem, król Julian, Pirat z Karaibów, postaci z bajki Turbo, a także wioska smerfów oraz Pinokio. Najmłodsi oglądający będą mogli odpocząć w sali plażowej ze Spangbobem i poczuć się jak na plaży lepiąc babki z piasku. - Również starsi znajdą coś dla siebie, bo można poznać ludzi pierwotnych, człowieka w dybach - są to bardzo realne postacie, że aż szczerze mówiąc można się przestraszyć - mówi organizatorka wystawy w Muzeum Figur Woskowych Katarzyna Serkis-Żonkowska.

Zobacz też: W łódzkim Teatrze Arlekin drukowane są lalki w 3D [WIDEO]. Wkrótce premiera na scenie

Gwiazdy muzyki w Muzeum Figur Woskowych w Łodzi

W Muzeum Figur Woskowych w Łodzi pojawi się również specjalny pokój z gwiazdami muzyki. Będzie można zrobić sobie selfie m.in. z Michaelem Jacksonem, Lady Gagą, Jenifer Lopez, Katy Perry czy też Pitbullem. Te atrakcje jednak dopiero za około 2 miesiące, bowiem przygotowanie takich modeli jest bardzo czasochłonne. - Jedną figurę robi się od około dwóch do pięciu miesięcy. Są to figury robione z różnych materiałów, między innymi z wosku, gumy, silikonu - mówi organizatorka wystawy.

Otwarcie Muzeum Figur Woskowych w tę sobotę o godz. 10 przy Sienkiewicza 72.

Więcej o Muzeum Figur Woskowych w materiale Andrzeja Pinkowskiego, posłuchajcie:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany