Tomasz Kot i Leanne Harvey

i

Autor: Natalia Wolniewicz Tomasz Kot i Leanne Harvey

Na łódzkim Księżym Młynie kręcą film z Tomaszem Kotem i Leanne Harvey [AUDIO]

2016-04-06 12:49

W Łodzi na Księżym Młynie kręcone są właśnie sceny do filmu pt. "Bikini Blue". Kogo tym razem zagra Tomasz Kot? Zobaczcie sami!

Do Łodzi zawitała kolejna ekipa filmowa. Księży Młyn "zagra" przedmieścia Anglii, gdzie przeniesie nas film "Bikini Blue" w reżyserii Jarosława Marszewskiego. Odtwórcami głównych ról jest Tomasz Kot i Leanne Harvey. W kogo się wcielą? Akcja filmu toczy się w 1953 roku, w okresie szczególnym zarówno dla Polski, jak i Zjednoczonego Królestwa - umiera Stalin, następuje koronacja Elżbiety II, eksploduje wynalazek telewizji, zaś niezwyciężona reprezentacja Anglii ponosi na Wembley historyczną klęskę w meczu z Węgrami. Świat żyje w lęku przed nieobliczalnym wschodnim mocarstwem i nową wojną.

Zobacz też: Czy wiesz, że te teledyski zostały nakręcone w Łodzi? [TOP 10]

- To jest historia podróży głównej bohaterki Dory, jak się okazuje - podróży do szpitala psychiatrycznego, w którym znalazł się jej mąż. W toku tej historii główna bohaterka, a wraz z nią my, próbujemy dowiedzieć się, dlaczego on się znalazł w tym szpitalu, jaka za tym stoi historia - zdradza reżyser Jarosław Marszewski.

"Bikini Blue" to historia fikcyjna, ale - jak mówi reżyser - całkiem możliwa i prawdziwa. W filmie zobaczymy aktorów polskich i brytyjskich.

Z Tomaszem Kotem rozmawiała Natalia Wolniewicz, posłuchajcie:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany