Najbrzydsza turniejowa maskotka jest w Łodzi? Internauci mają ubaw

i

Autor: Shutterstock; Twitter/@marmichalewski Turniej tenisowy rangi ITF w Łodzi jeszcze się nie skończył, ale mający za zadanie bawić widzów Mr. Rollo już został okrzyknięty "najbrzydszą turniejową maskotką w sezonie"

Jest zdjęcie!

"Najbrzydsza turniejowa maskotka" jest w Łodzi? Internauci mają ubaw

2023-08-10 11:54

Turniej tenisowy rangi ITF w Łodzi jeszcze się nie skończył, ale mający za zadanie bawić widzów Mr. Rollo już został okrzyknięty "najbrzydszą turniejową maskotką w sezonie". Tak nazwał ja trener tenisa Marcin Michalewski, który opublikował jej zdjęcie. Widać na nim... kebaba w okularach przeciwsłonecznych. Na taki pomysł promocji wpadł sponsor turnieju.

Turniej tenisowy w Łodzi ma najbrzydszą maskotkę? To kebab w okularach przeciwsłonecznych

Kebab w okularach przeciwsłonecznych to maskotka turnieju tenisowego rangi ITF, który rozpoczął się w poniedziałek, 7 sierpnia, na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego w Łodzi. To, co rzuca się w oczy nie tylko fanom tego sportu, to właśnie Mr. Rollo. Zwrócił na niego uwagę również trener tenisa Marcin Michałowski, który podzielił się swoimi refleksjami na profilu twitterowym. - W Łodzi trwa ITF Zahir Cup. Oto Mr.Rollo. Czyżby to był zwycięzca w kategorii „najbrzydsza turniejowa maskotka w sezonie”? 😂🧐 - napisał mężczyzna. Pod jego postem od razu pojawiła się na ten temat dyskusja, ale internauci również nie docenili walorów estetycznych maskotki z Lodzi. "Przypalona parówka z orlenu?", "(...) okulary słoneczne słusznie zalecane bo inaczej pękają gały myślę, że trudno będzie to przebić i jedynie firma produkująca prezerwatywki może się o to pokusić (...)" - to tylko niektóre z komentarzy.

Sonda
Lubisz kebaby?
Góra Chełm. Tajemnicze miejsce na Podkarpaciu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany