Dzięki temu systemowi podwieszeń Łodzi nie będą już omijać artyści, którzy przygotowują specjalne show

i

Autor: Grzegorz Mnich/Radio ESKA Dzięki temu systemowi podwieszeń Łodzi nie będą już omijać artyści, którzy przygotowują specjalne show

Następnym razem koncert Lady Gagi nie ominie Łodzi. W Atlas Arenie zamontowano system do specjalnych aranżacji sceny

2016-05-10 15:56

W Atlas Arenie zamontowano specjalny system podwieszeń, który umożliwi zamocowanie cięższych elementów wyposażenia sceny. Gdyby był wcześniej, w Łodzi dałaby swój koncert m.in. Lady Gaga.

W kopule łódzkiej Atlas Areny można będzie podwiesić nawet 50-tonowy ciężar. W hali został zainstalowany specjalny system, który umożliwi zamocowanie cięższych elementów wyposażenia sceny. Dzięki temu Łodzi nie będą już omijać artyści, którzy przygotowują specjalne show. Gdybyśmy wcześniej mieli system podwieszeń, to w Łodzi odbyłby się chociażby koncert Lady Gagi. - U niej ciężar podwieszeń oscylował właśnie wokół pięćdziesięciu ton, dziś możemy już taki ciężar podwiesić. Wtedy baliśmy się podjąć takiej decyzję, więc organizatorzy przenieśli ten koncert do Gdańska - mówi prezes Atlas Areny Krzysztof Maciaszczyk. Dla wielbicieli Gagi to duża strata - zamiast dwóch koncertów odbył się tylko jeden.

Zobacz też: 10 miejsc, do których trafią tylko łodzianie [GALERIA ZDJĘĆ]. Znasz je wszystkie?

System podwieszeń w Atlas Arenie

i

Autor: mat. prasowe System podwieszeń w Atlas Arenie

Więcej imprez w łódzkiej Atlas Arenie

W Atlas Arenie pojawiły się też kotary, pozwalające dzielić halę na mniejsze segmenty, co ma przyciągnąć mniejsze imprezy. Nowa konstrukcja pozwoli zwiększyć liczbę imprez w hali i je urozmaicić. W kolejce do zmiany są też telebimy wewnątrz hali. A pod koniec maja, przy Atlas Arenie ma powstać parking na 500 miejsc.

Więcej o możliwościach systemu podwieszeń w Atlas Arenie w materiale reportera Radia ESKA Grzegorza Mnicha, posłuchajcie:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany