Opiekunka dziecka kradła bizuterie

i

Autor: Policja

Podstępna złodziejka

Niania kradła klejnoty! 44-latka działała naprawdę bezczelnie

2023-03-10 15:45

Udawała troskliwą opiekunkę dziecka, a tak naprawdę czyhała na klejnoty! W ręce zduńskowolskich policjantów wpadła podstępna niania, która okradała swoich pracodawców. 44-latka pochowała do kieszeni cennej biżuterii warte ponad pięć tysięcy złotych.

Niania okazała się złodziejką! 44-latka nakradła klejnotów z domu pracodawców

Miała opiekować się dzieckiem, ale uległa pokusie i zaczęła okradać swoich pracodawców, którzy obdarzyli ją zaufaniem. W ręce zduńskowolskich policjantów wpadła podstępna niania okradająca rodziców malca zostawionego pod swoją opieką. 44-latka została zatrudniona jako opiekunka przez mieszkańców Zduńskiej Woli. Po kilku dniach od rozpoczęcia przez kobietę nowej pracy gospodarze zauważyli, że w tajemniczych okolicznościach z domu znikają cenne przedmioty, a konkretnie biżuteria. Zaczęli podejrzewać, że to niepozorna 44-latka Z Sieradza stoi za tą sytuacją.

Nie miała wcześniej kłopotów z prawem. Uległa pokusie i odpowie za kradzieże

Jak informują dziś policjanci z województwa łódzkiego, rodzice dziecka zostawianego pod opieką kobiety zorganizowali pewną prowokację, by potwierdzić swoje przypuszczenia. Okazało się, że rzeczywiście pod nieobecność pracodawców kobieta myszkuje po domu i zabiera biżuterię. Przez zaledwie kilka dni podstępna złodziejka nakradła złotych łańcuszków, zawieszek i bransoletek wartych ponad pięć tysięcy złotych. Mieszkanka Sieradza została zatrzymana przez policję. Okazało się, że był to jej pierwszy konflikt z prawem. Teraz odpowie za liczne kradzieże.

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?

Znasz swoje prawa? Sprawdź, za co policjant może Cię ukarać

Pytanie 1 z 7
Czy policjant może zatrzymać Cię za wyprzedzenie radiowozu?
Barwy szczęścia. Urszula potępi romans Józka z nianią Julci! Padną mocne oskarżenia
Nasi Partnerzy polecają