Olbrzymie zwierzę przechadzało się ulicami podłódzkiego Andrespola. Niecodzienny widok uwiecznił kierowca!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. StockSnap /zdjęcie ilustracyjne

Ale widok!

Olbrzymie zwierzę przechadzało się ulicami podłódzkiego Andrespola. Niecodzienny widok uwiecznił kierowca!

2022-09-08 13:16

Na niecodzienny widok natknął się jeden z kierowców przejeżdżających przez podłódzki Andrespol. Przed jednym z hoteli przechadzał się... potężny łoś. Zdjęcie trafiło do internetu, obrazek wygląda niczym z "Przystanku Alaska".

Łoś na ul. Rokicińskiej w Andrespolu był niecodziennym widokiem. Zwierzę przechadzało się majestatycznie przed jednym z hoteli, kiedy zauważył go przejeżdżający tamtędy kierowca. Mężczyźnie udało się uchwycić olbrzymiego osobnika, a zdjęcie opublikował na facebookowej grupie "Andrespol i okolice". Wkrótce po tym, udostępniło je także Nadleśnictwo Brzeziny, Lasy Państwowe, któremu obrazek przywiódł na myśl kultowy serial "Przystanek Alaska".

CZYTAJ TEŻ: ZGROZA na łódzkim Polesiu! Do mieszkania na IV piętrze wszedł... PTASZNIK [ZDJĘCIA]

O ile łoś sam w sobie nie jest ewenementem, to spotkanie z nim w mieście robi wrażenie. Podobnie jak z serwalem afrykańskim! Przypomnijmy, na przestraszone zwierzę, w ubiegłym roku natknął się w centrum Łodzi jeden z mieszkańców. Wezwano do niego Animal Patrol. Strażnicy miejscy z tej sekcji na brak nietypowych interwencji nie narzekają.

KONIECZNIE ZOBACZ: Reanimacja jeża czy pluszowy wąż... [ZDJĘCIA] ZOBACZ najdziwniejsze przypadki łódzkiego Animal Patrolu!

Sonda
Czy boisz się dzikich zwierząt?