ZGROZA na łódzkim Polesiu! Do mieszkania na IV piętrze wszedł... PTASZNIK [ZDJĘCIA]

2020-07-20 8:28

Niespodziewanego gościa mieli lokatorzy jednego z bloków przy ul. Krzemienieckiej 20A. Do mieszkania na czwartym piętrze, najprawdopodobniej przez otwarte okno, wszedł... ptasznik. Na miejsce wezwany został Animal Patrol.

Jak podaje Animal Patrol, mieszkańcy nie kojarzą, który z sąsiadów posiadał ptasznika. Jak to się stało, że pająk znalazł się w mieszkaniu innych osób? Prawdopodobnie dostał się do środka przez otwarte okno i narobił nie lada zamieszania.

Ptasznik olbrzymi to drugi co do wielkości pająk świata. Większy od niego jet jedynie Theraphosa blondi, czyli ptasznik goliat. - Ptasznik olbrzymi, którego widzimy na fotografiach, zazwyczaj nie bywa agresywny, jest dość spokojny i nadaje się podobno nawet dla odpowiedzialnych, początkujących terrarystów - komentują strażnicy z Animal Patrolu.

Funkcjonariusze przewieźli pająka do Snake Zoo, gdzie będzie czekał na właściciela.

Łódzkie: Miały rosnąć pomidory, rosła MARIHUANA! 63-latek uprawiał jej na potęgę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE