Seks na ławce przy Piotrkowskiej w Łodzi

i

Autor: SHUTTERSTOCK Seks na ławce przy Piotrkowskiej w Łodzi

Seks na Piotrkowskiej w Łodzi!

Ostre sceny seksu na Piotrkowskiej w Łodzi. Robili to na ławce w biały dzień. Jest nagranie

2022-07-21 16:27

Przechodnie, którzy wybrali się w środę, 20 lipca, na spacer po ul. Piotrkowskiej w Łodzi byli świadkami szokujących scen, jakie miały miejsce na jednej z ławek. Para z Koszalina uprawiała seks oralny w biały dzień! Wszystko zostało nagrane przez monitoring miejski.

Seks na Piotrkowskiej w Łodzi. Para kochała się na ławce

Ekscesy na jednej z ławek miały miejsce w środę, 20 lipca, około godz. 10.30. Monitoring miejski zarejestrował dwójkę turystów z Koszalina, która uprawiała seks oralny. Kochankom nie przeszkadzał tłum przechodniów, a nawet kilkunastoosobowa wycieczka z Niemiec. - Około godziny 10:30 operator zauważył, że na ulicy Piotrkowskiej para młodych osób dziwnie się zachowuje, a ich czyn może mieć znamiona nieobyczajnego wybryku - powiedział w rozmowie z Polsat News Marek Marusik ze Straży Miejskiej w Łodzi. Namiętne chwile na ławce przy ul. Piotrkowskiej okazały się kosztowne. Para musiała zapłacić mandat w wysokości 500 złotych.

Czytaj również: Jak zachować się na widok onanisty w autobusie? Lew-Starowicz krótko: "To ich kręci"

Ostre sceny seksu na plaży w Mielnie. Kochali się na oczach tłumów

Seks na Piotrkowskiej w Łodzi. Polacy baraszkują, gdzie się da

Nie tylko ulica Piotrkowska w Łodzi była świadkiem tak dantejskich scen. Szczególnie latem takich nieobyczajnych wybryków jest cała masa. Niektóre z nich zostały uwiecznione, a nagrania wyciekły do sieci. Ich bohaterowie często wstydzą się tego, co się stało. Dwa lata temu przyłapano pewną parę podczas stosunku płciowego na ławce w Katowicach. Częstym świadkiem takich wybryków są polskie plaże. Poprzedniego lata na plaży w Mielnie para kochała się na oczach tłumów, a seks przerwał mężczyzna, który pogonił parę przy pomocy klapka. Wiele osób z pewnością widziało także popisy kochanków na wieży widokowej w Wolsztynie.

Zobacz koniecznie: Powstał wiersz na cześć kochanków z ławki. "Poszli sobie na ławeczkę, ona ..." Internauci komentują zachowanie turystów na ławce w centrum Łodzi

Seks w miejscach publicznych. Takie pozycje królują [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy seks w miejscu publicznym powinien być karany?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany