Tak będzie wyglądał łódzki park trampolin!

i

Autor: mat. prasowe Tak będzie wyglądał łódzki park trampolin!

Park trampolin w Łodzi już w maju! [WIDEO] Strefa parkour - jedyna taka w Polsce

2016-05-13 15:28

Otwarcie parku trampolin w Łodzi już 14 maja. Obok typowych trampolin, nowych doznań dostarczy strefa parkour, w której będzie można skakać... w sześciu kierunkach! ZOBACZCIE sami!

Otwarcie parku trampolin w Łodzi zaplanowano na weekend 14-15 maja. W  kompleksie przy ul. Wydawniczej 5 znajdziecie wszystkie typowe dla takich obiektów atrakcje: trampoliny zakończone basenem z gąbkami, dodgeball arenę - czyli przestrzeń podzieloną na kwadratowe trampoliny, ścieżki akrobatyczne, trampoliny z koszami oraz batut sportowy.

Zobacz też: Majówka 2016: To warto wiedzieć [POGODA, ATRAKCJE, OTWARTE SKLEPY]

Park trampolin - strefa parkour

Jest jednak coś, czego poza łódzkim parkiem Saltos nie ma w żadnym parku w Polsce i chyba również w Europie - to strefa parkour w kształcie plastra miodu. Trampoliny sześciokątne zamiast kwadratów. Efekt? Wolność zamiast skakania w przód - w tył - w lewo - w prawo.

- Strefa parkourowa została zaprojektowana specjalnie na nasze zamówienie. Skaczemy od lat i szukaliśmy pomysłu na zwiększenie frajdy na trampolinach. Plaster miodu jest idealny - można skakać w sześciu kierunkach, co daje wiele ciekawych możliwości. Jesteśmy po testach prototypów i mogę śmiało powiedzieć - jest bardzo dobrze! Nie spotkaliśmy takiego rozwiązania nigdzie w Europie, więc po otwarciu spodziewamy się wizytacji konkurentów z innych parków - mówi Ewa Kowalska, menadżerka parku Saltos.

To przykład strefy parkour, zobaczcie co będzie można wyprawiać:

Jak Wam się podoba? PISZCIE!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany