Park trampolin

i

Autor: fot. HouseofAir, commons.wikimedia.org / CC BY-SA 2.0 - https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en Park trampolin

Park trampolin w Łodzi. Otwarcie zaplanowano na wiosnę

2016-02-17 11:12

W Łodzi powstaje park trampolin Saltos. Jego otwarcie ma się odbyć wiosną. W środku do dyspozycji mieszkańców miasta będzie aż 75 trampolin. 

- Robimy dla Was ogromny park trampolin! - piszą na swojej stronie twórcy tej miejscówki. Powstaje ona koło Centrum Handlowego Tulipan w hali przy ul. Wydawniczej 5. Otwarcie planowane jest wiosną tego roku. Cennik i godziny otwarcia parku nie są jeszcze znane, ale jak tylko się tego dowiemy - poinformujemy Was.

Co znajdziemy w środku? - Takiej atrakcji w Łodzi jeszcze nie było. 75 trampolin w jednym miejscu, baseny z gąbkami, strefa parkour i skakanie na całego - zapowiadają twórcy łódzkiego parku trampolin. 

Już teraz wiadomo, że oprócz indywidualnego korzystania z trampolin, w parku będą organizowane także urodziny dla dzieci, półkolonie, lekcje wuefu, fitness czy nawet spotkania integracyjne.

Mega się cieszymy!! pierwszy zewnętrzny znak naszej obecności w Łodzi!!!Posted by Saltos park trampolin Łódź on 6 luty 2016


Parki trampolin to nowość, która szturmem zdobywa polskie miasta. Wystarczy chociażby wspomnieć o podobnych miejscach w Poznaniu i w Warszawie. Zdobywają one ogromną popularność jako miejsca wypoczynku połączone z aktywnością sportową.

Zdjęcie w artykule: HouseofAir, commons.wikimedia.org / CC BY-SA 2.0

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany