Rodzinne wakacje

Park Wodny w Julinku. Świetna zabawa dla całej rodziny niecałe dwie godziny drogi od Łodzi. Tu trzeba wpaść w wakacje!

2022-08-17 11:36

Strefa basenowa z punktami gastronomicznymi, zjeżdżalnie, armatki i kurtyny wodne, spray park czy miejsce relaksu z leżakami – to tylko część atrakcji, które czekają na turystów z całej Polski w Parku Wodnym w Julinku. Nowoczesny obiekt o powierzchni 20 000 m2 jest uzupełnieniem Parku Atrakcji, który został wybudowany na terenie dawnej bazy cyrkowej. Julinek Park zlokalizowany jest w pobliżu trasy A2, dzięki czemu dojazd jest bardzo dogodny. Wystarczą niecałe dwie godziny drogi od Łodzi, by korzystać ze wspaniałych atrakcji dla całej rodziny. Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się duży, wygodny i bezpłatny parking.

Park Wodny w Julinku (Leszno k. Warszawy) jest miejscem, które powstało z poszanowaniem środowiska, a jego projektanci zastosowali wiele rozwiązań funkcjonalnych pozwalających na znaczącą oszczędność wody i energii elektrycznej. Dostępna na miejscu baza noclegowa oraz szereg atrakcji – w tym m.in. park linowy, wesołe miasteczko czy pole do minigolfa przyciągają turystów z całej Polski.

Jakie atrakcje czekają na gości Parku Julinek?

Julinek Park przez całe wakacje jest otwarty codziennie. W dni powszednie można z niego korzystać w godzinach od 10.00 do 19.00, natomiast w weekendy od 10.00 do 20.00. W Parku Wodnym do dyspozycji gości są takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Znajdują się tam także kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka, wodne koła oraz tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody. Została zaprojektowana w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Kolejną atrakcją Julinka jest program wodnych animacji, z którego radość czerpią najmłodsi goście. Oprócz tego przy basenie znajdują się pianki, makarony i deski, które pomagają w pływaniu zwłaszcza wszystkim najmłodszym adeptom wodnych zabaw. Na miejscu znajduje się sklep, gdzie zaopatrzyć można się w strój kąpielowy, dmuchane zabawki czy ręczniki.

W bliskim sąsiedztwie strefy basenowej zlokalizowane są punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją pyszne potrawy, takie jak m.in. burgery, pizza czy bowle, przekąski oraz lody rzemieślnicze - wszystko oparte na ekologicznych i jakościowych produktach. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

Cennik biletów do Parku Julinek

W cenniku Parku Julinek znajduje się szereg możliwości i udogodnień. Ceny biletów rozpoczynają się od 59 zł za bilet ulgowy oraz 69 zł za bilet normalny. Nie brakuje także korzystnych pakietów rodzinnych oraz biletów specjalnych i okresowych. Bilety OPEN w atrakcyjnych cenach, upoważniają do wstępu zarówno do Parku Wodnego, jak i do skorzystania z szerokiej oferty atrakcji dostępnych w Parku Julinek.

Cennik biletów OPEN (Park Atrakcji i Park Wodny) prezentuje się następująco:

  • -          Bilet ulgowy - 89 zł
  • -          Bilet normalny - 99 zł
  • -          Bilet rodzinny 2+1 - 259 zł
  • -          Bilet rodzinny 2+2 - 339 zł

Cały sezon letni w Parku Julinek wypełniony jest masą niespodzianek i atrakcji, które gwarantują wspaniałą rozrywkę blisko natury. Bilety do Parku Wodnego dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem. W Parku Julinek można zrealizować bon turystyczny.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany