Piękna łodzianka powalczy o koronę Miss Supranational 2022. Kim jest Agata Wdowiak?

i

Autor: Miss Supranational / mat. prasowe Piękna łodzianka powalczy o koronę Miss Supranational 2022. Kim jest Agata Wdowiak?

Piękna łodzianka powalczy o koronę Miss Supranational 2022. Kim jest Agata Wdowiak?

2022-07-15 10:38

Miss Supranational 2022 to konkurs piękności, w którym o koronę powalczy 70 kandydatek z całego świata. Reprezentantką Polski jest 24-letnia Agata Wdowiak. Czy piękna łodzianka zdeklasuje konkurencję i otrzyma koronę miss? Przekonamy się o tym już w piątek wieczorem!

Miss Supranational 2022 - kiedy będzie?

Uroczysta gala finałowa Miss Supranational 2022 odbędzie się 15 lipca 2022 w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Zaprezentują się na niej najpiękniejsze kobiety z całego świata. Galę uświetnią występy muzycznych gwiazd: Dody, Anny Świątczak, Dariny Krasnovetzkej i Danzela. Finał Miss Supranational 2022 będzie transmitowany na antenie Polsatu. Początek o godz. 20:00.

Czytaj też: Fenomenalna kreacja Miss Polski. Tę suknię Agata Wdowiak zaprezentuje na Miss Supranational

Kim jest Agata Wdowiak, kandydatka do korony Miss Supranational 2022?

Agata Wdowiak ma 24 lata i pochodzi z Łodzi. Jest absolwentką geomonitoringu i zarządzania biznesem. Ukończyła też szkołę muzyczną I oraz Il stopnia. Obecnie studiuje nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej. Ukończyła również kurs ratownictwa WOPR.

Agata Wdowiak to najpiękniejsza kobieta w Polsce. W 2021 roku otrzymała tytuł i koronę Miss Polski. Na swoim koncie ma również tytuł Miss Ziemi Łódzkiej.

Do jej zainteresowań należy sport, m.in. pływanie, wspinaczki górskie i sporty motorowe.

Agata Wdowiak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje blisko 24 tysiące osób. Jej zdjęcia możecie zobaczyć w galerii poniżej!

Czytaj też: Natalia Piguła z Łodzi startowała w Miss Universe. Kim jest? [GALERIA ZDJĘĆ]

Sonda
Polka zdobędzie tytuł Miss Supranational?
Finał Miss World