Wypadek w m. Kolonia Olszowa niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Pijany ojciec spowodował na jej oczach wypadek i uciekł. Co za trauma

2021-07-28 14:31

Do groźnego wypadku z udziałem trzech aut doszło w miejscowości Kolonia Olszowa. Dwie osoby trafiły do szpitali, w tym po jedną przyleciał śmigłowiec LPR. Sprawca wypadku uciekł. Jak się okazało, był pijany i w takim stanie wiózł m.in. swoją 1,5-roczną córeczkę.

Wypadek w m. Kolonia Olszowa w powiecie tomaszowskim miał miejsce we wtorek, 27.07.2021 r. po godz. 17. Jak ustalono, mężczyzna kierujący osobową mazdą doprowadził do zderzenia z fordem, którego 62-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadące za mazdą mini, kierowane przez 22-latkę. Kierujący mazdą, która również uległa uszkodzeniu uciekł z miejsca zdarzenia. Na skutek odniesionych obrażeń, kierowca forda, który podróżował wraz z pasażerem został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Łodzi, zaś 22-latka karetką pogotowia do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Świadkowie zawiadomili mundurowych, że w rejonie skrzyżowania Olszowa Piaski/Stasiolas ujęli sprawcę wypadku, który kierował uszkodzoną mazdą.

Zginął podczas zabawy bronią

Policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Tomaszowa Mazowieckiego, który mimo braku uprawnień, kierował pojazdem mając w organizmie 1,2 promila alkoholu. Jak się okazało podróżował wraz ze swoją 39-letnią partnerką oraz półtoraroczną córką. W wyniku zdarzenia kierowca i pasażerowie mazdy nie odnieśli żadnych obrażeń, ale okazało się, że matka dziecka również jest pod wpływem alkoholu i ma w organizmie blisko 2 promile. To zmusiło policjantów do zatrzymania również 39-latki i przekazanie dziecka pod opiekę babci.

Nasi Partnerzy polecają