PŁOMIENNE ZDJĘCIE Jakuba Rzeźniczaka z dziewczyną w ŁAZIENCE! Zasłaniają NAGIE ciała ręcznikami | Futbologia

2020-07-07 16:24 pff
Jakub Rzeźniczak
Autor: INSTAGRAM Jakub Rzeźniczak

Och, Kuba! Obrońca Wisły Płock Jakub Rzeźniczak (34 l.) ma ogromne powodzenie u pięknych kobiet. O największym amancie wśród polskich piłkarzy w najnowszym odcinku Futbologii. W drugiej części Futbologii o fenomenie Lecha Poznań i szkolenia młodzieży.

Niedawno informowaliśmy, że Rzeźniczak ma nową dziewczynę – piękną modelkę Karolinę. Paparazzi przyłapali parę na romantycznym spacerze po centrum stolicy. Zakochani nie szczędzili sobie gorących pocałunków i czułości.


Mihai Radut, były gracz Lecha: Alibec zasłużył, aby grać o trofea, życzę mu transferu!

Dziś po tym związku nie ma już śladu. Kuba chwali się fotografiami z inną dziewczyną, równie urodziwą modelką Magdaleną Stępień. Piłkarz promienieje szczęściem i czule obejmuje byłą uczestniczkę programu „Top Model”. Widać, że miłosny żar pomiędzy zakochanymi bucha jak świeża lawa, co potwierdza ogniste zdjęcie wykonane w samych ręcznikach. „Czy to zdjęcie po udanym seksie?” - zagaił jeden z internautów. „Może” - enigmatycznie odpowiedział piłkarz, okraszając komentarz uśmiechniętym emotikonem.

DRUZGOCĄCA opinia o prezesie Korony Kielce. Eksperci ZGNIETLI Krzysztofa Zająca | Super Sport

Oto Rzeźnik kobiecych serc! Kuba Rzeźniczak największym amantem polskiej piłki | FUTBOLOGIA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W drugiej części Futbologii o fenomenie Lecha Poznań i szkolenia młodzieży. O tym, jaką potęgą jest młodzież Lecha, świadczy kilka statystyk. W samej 34. kolejce wystąpiło w sumie 45 młodzieżowców, najwięcej z Lecha – aż 7 (dane za ekstrastats.pl). Młodzi Lechici przebywali też najdłużej na boisku (387 minut). Wynik drugiego w zestawieniu zespołu prezentuje się blado (225 minut młodzieżowców Górnika). W sumie w tym sezonie młodzieżowcy Lecha strzelili w lidze i Pucharze Polski 26 goli (oczywiście najwięcej z całej Ekstraklasy).

Co przyniosła 34. kolejka Ekstraklasy? Najciekawsze momenty w skrócie [WIDEO]

Super Sport 7 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.