Polka pojechała na wakacje do Afryki. Przez tydzień nie wyszła z hotelu. Zaskakujący powód!

i

Autor: Shutterstock Polka, która pojechała na wakacje do Kenii do Afryki, przyznała się, że przez cały pobyt nawet nie wyściubiła nosa z hotelu. Dlaczego? (zdj. ilustracyjne)

Polka pojechała na wakacje do Afryki. Ani razu nie opuściła hotelu. Zaskakujący powód!

2023-07-26 5:00

Polka, która pojechała na wakacje do Kenii do Afryki, przyznała się, że przez cały pobyt nawet nie wyściubiła nosa z hotelu. Kobieta pracuje na co dzień w międzynarodowej korporacji i od kilku miesięcy ona i jej zespół są zaangażowani w duży projekt. Szefowa Polki zaproponowała, że ta powinna udać się na urlop. Wycieczka przybrała jednak nieoczekiwany obrót.

Polka pojechała na wakacje do Afryki. Ani razu nie opuściła hotelu. Zmorzył ją sen!

Pojechała na wakacje do Kenii i ani razu nie opuściła hotelu - tak swój urlop w Afryce spędziła Polka, która opowiedziała o wszystkim serwisowi kobieta.wp.pl. Kobieta jest pracownicą międzynarodowej korporacji i kilka miesięcy poprzedzających wyjazd spędziła razem ze swoim zespołem zaangażowana w duży projekt. Wspomina, że zaczynała codziennie o godz. 8, by opuszczać biuro po godz. 18, co doprowadziło u niej do bardzo dużego zmęczenia. Zauważyła to jej szefowa, która mimo newralgicznego momentu w działalności firmy wysłała ją na urlop. Przypadek sprawił, że kobieta trafiła na ofertę last minute jednego z biur podróży i po chwili była już w samolocie do Kenii. Jeszcze na pokładzie zrobiła listę wycieczek, które miała wykupić po wylądowaniu. Gdy dotarła do hotelu, poczuła się senna, więc szybko wskoczyła do łóżka - obudziła się po... 16 godzinach. Gdy wstała i poszła coś zjeść do bufetu, nie wyruszyła jednak na zwiedzanie, tylko wróciła do pokoju. I tak do końca pobytu...

- Zamknęłam oczy i odpłynęłam. Z zewnątrz dochodził do mnie wyłącznie przyjemny szum fal. Poczułam, że tego właśnie potrzebuję - snu, relaksu i niemyślenia o obowiązkach. Przez cały pobyt nie ruszyłam się z hotelu. Pierwszy raz w życiu pozwoliłam sobie na taki odpoczynek - wyjaśnia Polka w rozmowie z serwisem kobieta.wp.pl.

"Przez tydzień nie wychodziliśmy z łóżka"

Okazuje się, że kobieta nie jest jedyną osobą, dla której dobry sen jest priorytetem w czasie urlopu. W podobny sposób spędziła wakacje Dagmara i jej mąż. Obydwojgu niedawno urodziło się dziecko, dlatego byli zmęczeni m.in. nieprzespanymi nocami. Wyjechali na tydzień nad Morze Bałtyckie, zostawiając malucha pod opieką babci.

- Na szczęście urlop upłynął nam spokojnie. Przez tydzień nie wychodziliśmy z łóżka. Drzwi do pokoju otwieraliśmy tylko po to, żeby odebrać od obsługi posiłki i wystawić brudne talerze. Raz tylko starsza pokojówka rzuciła komentarzem: "Tyle do obejrzenia dookoła, a państwo znów w pokoju?". Poza tym wszyscy z pełną wyrozumiałością pozwalali nam wypoczywać. Spaliśmy, oglądaliśmy telewizję, cieszyliśmy z nicnierobienia. Nacieszyliśmy się w końcu sobą. Wróciliśmy do naszego synka wypoczęci i szczęśliwi. W tym roku też planujemy takie wczasy - mówi Dagmara serwisowi kobieta.wp.pl.

Sonda
Jak długo śpisz?
Jak kapucynek Antoś spędza wolną sobotę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany