Boże Ciało, procesja

i

Autor: Archidiecezja Poznań Zagninione nastolatki z Łodzi odnaleziono wśród... członków procesji z okazji Bożego Ciała. Zdj. ilustracyjne

Poszukiwane nastolatki z Łodzi odnalezione! W tym miejscu nikt ich się nie spodziewał!

2021-06-04 17:37

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania dwóch zaginionych nastolatek z Łodzi. Można wręcz stwierdzić, że dwie 15-latki w opiece miał sam Bóg. Ku zdziwieniu poszukujących ich policjantów okazało się, że nastolatki odnaleziono wśród... uczestników procesji z okazji Bożego Ciała. Dziewczyny wraz z innymi wiernymi spacerowały ulicami Koluszek.

Przypomnijmy, że w środę, 2 czerwca, wczesnym rankiem ze swoich domów w Łodzi wyszły dwie dziewczyny w wieku 15 lat. - Obie pozostawiły listy. Jedna z nastolatek napisała, że zamierza wyjechać na dłużej, a druga w swoim w liście napisała o przyczynach ucieczki - poinformował rzecznik łódzkiej policji kom. Marcin Fiedukowicz.

- Policjanci po wszczęciu poszukiwań, bardzo szybko powiązali sprawy obydwu tajemniczych zaginięć. Docierając do koleżanek zaginionych dziewczyn i analizując materiały sprawy, funkcjonariusze doszli do wniosku, że nastolatki najprawdopodobniej razem zaplanowały ucieczkę - relacjonuje komisarz Fiedukowicz. Analiza monitoringu miejskiego i zebranych informacji przyczyniły się do ustalenia, że poszukiwane nastolatki wsiadły do pociągu relacji Łódź-Kraków. Swoją podróż zakończyły w Koluszkach.

I to właśnie tam zaginione dziewczyny zostały odnalezione przez policjantów w czwartek, 3 czerwca. Okoliczności tego zdarzenia były niecodzienne. Funkcjonariusze, widząc zbliżającą się procesję związaną z obchodami Bożego Ciała, postanowili dokładniej przyjrzeć się jej uczestnikom. Okazało się, że wśród uczestników procesji były... dwie zaginione dziewczyny. Obydwie zostały przywiezione do Łodzi i oddane pod opiekę rodziców.

Dzieci wróciły do mamy na kilka dni
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany