Makabra na drodze

Potworne zderzenie osobówek! Kierowca białego BMW nie żyje, dwie osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

2023-11-29 17:03

Kierowca BMW zginął, a dwie inne osoby zostały ranne - to bilans wypadku, do którego doszło pod Poddębicami w środę, 29 listopada, na drodze krajowej nr 72. Jak wynika ze wstępnych informacji policji, w miejscowości Złotniki zderzyły się BMW i hyundai. Prowadzący pierwszy pojazd zginął, natomiast towarzysząca mu kobieta i kierowca hyundaia trafili do szpitala.

Poddębice. Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 72. Nie żyje kierowca BMW

65-letni mężczyzna, który prowadził białe BMW, zginął w wypadku w Złotnikach pod Poddębicami. Do zdarzenia doszło w środę, 29 listopada, po godz. 15, a miejscowa policja poczyniła już wstępne ustalenia w tej sprawie. Wynika z nich, że osobówka, którą oprócz ofiary podróżowała kobieta w nieznanym wieku, zderzyła się z hyundaiem na drodze krajowej nr 72. Kierujący BMW, mimo prowadzonej reanimacji, zginął na miejscu, natomiast jego pasażerka i kierowca drugiego samochodu zostali ranni i trafili do szpitala - nie wiadomo, jak poważne są ich obrażenia. Na miejscu lądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Poddębicach.

- Droga krajowa nr 72 na odcinku Panaszew-Kuciny jest całkowicie zablokowana, dlatego wyznaczyliśmy objazdy - informuje starsza sierżantka Alicja Bartczak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach.

Rurociąg zabił czterech górników