Z OSTATNIEJ CHWILI

Przełom w sprawie tragicznego wypadku na A1. Chodzi o pieniądze, jest decyzja

2023-11-16 16:21

Są najnowsze informacje w sprawie świadczenia dla rodziny ofiar tragicznego wypadku na A1, do którego doszło 16 września w Łódzkiem. Jak przekazał pełnomocnik bliskich trzyosobowej rodziny, która zginęła w kolizji, ubezpieczyciel podjął decyzję o wypłacie odszkodowania. To wielki zwrot w tej sprawie, ponieważ wcześniejsza decyzja ubezpieczyciela była odmowna.

Adwokat ofiar wypadku na A1: jest zwrot ws. wypłaty odszkodowania

Adwokat ofiar wypadku na A1 poinformował w mediach społecznościowych o zwrocie ws. odszkodowania dla bliskich ofiar tragicznego wypadku, do którego doszło 16 września. W jego wyniku zginął kierowca pojazdu marki Kia, a także jego małżonka i ich 5-letnie dziecko. Początkowo ubezpieczyciel odmawiał bliskim ofiar wypłaty świadczenia. Teraz, po złożeniu wniosków przez mecenasa, Towarzystwo Ubezpieczeniowe decyzję zmieniło i postanowiło przyznać odszkodowanie. 

- Przed momentem do Kancelarii wpłynęła decyzja od Towarzystwa Ubezpieczeń zmieniająca stanowisko w sprawie odmowy wypłaty odszkodowania dla rodziny kierowcy samochodu m-ki KIA, który uczestniczył w tragicznym wypadku na Autostradzie A1 w dniu 16.09.2023 r. Towarzystwo Ubezpieczeniowe przyjęło swoją odpowiedzialność i przyznało rodzinie świadczenie. Jak wskazano w decyzji, podstawą takiego stanowiska były dokumenty zgłoszenia szkody, które jako pełnomocnik przedłożyłem do akt likwidacyjnych.

Decyzja wpłynęła na skrzynkę e-mail Kancelaria Adwokacka - Adwokat Łukasz Kowalski dzisiaj o godzinie 14.16. Wszelkie komentarze z mojej strony udzielane mediom w dniu dzisiejszym i wczorajszym powinny zostać zaktualizowane o tę wiadomość. Jednocześnie dziękuję wszystkim osobom, które bardzo mocno zaangażowały się w sprawę i komentowały poprzednie stanowisko TU dot. odmowy wypłaty świadczeń jako nieuzasadnione. Widocznie zmusiło to Ubezpieczyciela do ponownego przeanalizowania akt i zmiany swojego dotychczasowego stanowiska - napisał w mediach społecznościowych pełnomocnik rodziny ofiar wypad, adwokat Łukasz Kowalski. 

Biały miś obok urny Oliwierka. Po tragicznym wypadku na A1 rodzina spoczęła na cmentarzu w Myszkowie
Sonda
Czy wspierasz zbiórki WOŚP?