QUIZ. Dzień Psa 2021. Rozpoznacie rasy na zdjęciach? Co wiecie o swoich pupilach?

i

Autor: Lilly M (za zgodą mojej znajomej - wikipedystki)/CC BY-SA 3.0; Tanja5/CC BY-SA 3.0; Marilyn Peddle/CC BY 2.0 - Wikimedia Commons QUIZ. Dzień Psa 2021. Rozpoznacie rasy na zdjęciach? Co wiecie o swoich pupilach?

QUIZ. Dzień Psa 2021. Rozpoznacie rasy na zdjęciach? Co o nich wiecie?

2021-08-26 14:06

Międzynarodowy Dzień Psa 2021. Rozpoznacie rasy na zdjęciach? Co o nich wiecie? Ile ras psów, tyle ich wielbicieli, ale w końcu "pies to najlepszy przyjaciel człowieka", więc warto dobrze poznać zwyczaje i zachowanie naszych pupili. Jeśli również jesteście miłośnikami tych zwierząt, zajrzyjcie do naszego quizu z okazji Międzynarodowego Dnia Psa 2021.

QUIZ. Dzień Psa 2021. Rozpoznacie rasy na zdjęciach? Co wiecie o swoich pupilach?

Międzynarodowy Dzień Psa 2021. Rozpoznacie rasy na zdjęciach? Co wiecie o swoich pupilach? Ile ras psów, tyle ich wielbicieli, ale w końcu "pies to najlepszy przyjaciel człowieka", więc warto dobrze poznać zwyczaje i zachowanie naszych podopiecznych. Mogą one być towarzyszami naszych codziennych zabaw, ale nierzadko ostrzegają nas również przed niebezpieczeństwem i bronią, gdy zajdzie taka potrzeba. Międzynarodowy Dzień Psa 2021 to szczególna okazja, by podziękować swoim zwierzętom, więc pamiętajcie o tym. Jeśli dzisiejsza zabawa z waszymi pupilami wam nie wystarcza, to zapraszamy ponadto do naszego quizu, byście mogli sprawdzić, co wiecie na temat także innych ras psów. Międzynarodowy Dzień Psa jest obchodzony od 2004 r.

Rasy psów - rozpoznacie je na zdjęciach? Co wiecie o swoich pupilach? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Pies jakiej rasy jest widoczny na zdjęciu?
Rasy psów - rozpoznacie je na zdjęciach? Co wiecie o swoich pupilach? [QUIZ]
Nasi Partnerzy polecają