QUIZ. Karty, planszówki i inne gry na deszczowe wieczory. Bądź jak Wielki Szu i zdobądź komplet punktów!

i

Autor: Darekm135/CC BY-SA 3.0; Tage Olsin/CC BY-SA 2.0; Horst Frank/CC BY-SA 3.0; Alan Light/CC BY-SA 3.0 - Wikimedia Commons QUIZ. Karty, planszówki i inne gry na deszczowe wieczory. Bądź jak Wielki Szu i zdobądź komplet punktów!

QUIZ. Karty, "planszówki" i inne gry na deszczowe wieczory. Bądź jak Wielki Szu i zdobądź komplet punktów!

2021-07-11 15:09

Karty, "planszówki" i inne gry na deszczowe wieczory. W naszym quizie, podobnie zresztą jak w wielu grach, też chodzi o to, by zdobyć komplet punktów. Być może na takiej rozrywce spędzimy właśnie najbliższe dni, bo choć temperatura powietrza nadal będzie wysoka, to nad Polską ma jednocześnie obficie padać. Poker, tysiąc, a może brydż czy wolicie raczej grę planszową, w której również trzeba mieć trochę szczęścia, jak Monopol bądź Chińczyk? Są też takie, w które można zagrać zawsze i wszędzie, tj. statki i państwa-miasta. W naszym quizie znajdziecie też wiele innych.

QUIZ. Karty, planszówki i inne gry na deszczowe wieczory. Bądź jak Wielki Szu i zdobądź komplet punktów!

Karty, "planszówki" i inne gry na deszczowe wieczory.  Macie swoje ulubione? Na pewno znajdziecie je w naszym quizie. Poker, tysiąc i brydż to chyba najpopularniejsze gry karciane. Gry planszowe są już z kolei mocno wypierane gry komputerowe, ale Monopol chyba nigdy się nie zestarzej i zawsze będzie stanowił ogromne źródła rozrywki dla całej rodziny. Czy ktoś pamięta jeszcze państwa-miasta albo statki, tudzież okręty? W naszym quizie też chodzi o to, by zdobyć jak najwięcej, a najlepiej komplet punktów, więc do dzieła. Sprawdźcie swoją wiedzę ze świata gier karcianych, planszowych i wszelkich innych, w których trzeba ruszyć głową, jak Scrabble albo Memory, bądź przydaje się trochę szczęścia, np. przy rzucie kostką w Magii i Mieczu.

QUIZ. Karty, planszówki i inne gry na deszczowe wieczory. Bądź jak Wielki Szu i zdobądź komplet punktów!

Pytanie 1 z 10
Jak się nazywa gra, której uczestnicy muszą zakreślać odpowiednie liczby?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE