Rafał Trzaskowski ratował dziecko z wypadku! Wybory prezydenckie 2020

2020-05-31 22:46 AGO
Rafał Trzaskowski
Autor: AP Rafał Trzaskowski

Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski prezydent Warszawy ratował poszkodowanych w wypadku. Jak informuje Głos Wielkopolski, Rafał Trzaskowski pomagał ofiarom wypadku, do którego doszło na odcinku autostrady A2. Wśród poszkodowanych były dwie dorosłe osoby oraz trzymiesięczne dziecko.

Do wypadku doszło autostradzie A2. Według ustaleń Głosu Wielkopolski, na wysokości Łodzi auto osobowe uderzyło w barierki. - Chwilę po tym zdarzeniu na miejsce wypadku zawrócił van, którym jechał pan Rafał Trzaskowski. Prawdopodobnie zauważyli całe zdarzenie i postanowili pomóc  - opisuje świadek.

ZOBACZ: Wybory 2020. Prezydencka sonda Super Expressu

Rafał Trzaskowski i podróżujące z nim osoby wyciągały pasażerów auta osobowego, w tym małe dziecko. -Trzaskowski przez kilkadziesiąt minut nosił niemowlę, które podróżowało rozbitym autem - opisywał świadek.

Doniesienia o wypadku potwierdza Polska Agencja Prasowa, która podaje, że w wypadku ucierpiały trzy osoby -  to 35-latek, 32-letnia kobieta i trzymiesięczne dziecko. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rafał Trzaskowski w Poznaniu. Przemówienie. Wybory Prezydenckie 2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.