hotel randka kradzież

i

Autor: Pexels

Randka z mało romantycznym zakończeniem. Zatrzymano 38-latkę, która okradła nowo poznanego mężczyznę

2023-03-07 15:47

Pewien mężczyzna z Piotrkowa Trybunalskiego z pewnością zapamięta tę randkę do końca życia. I niestety nie dlatego, że była bardzo udana, a dlatego, że kobieta, z którą się umówił, okradła go z pieniędzy i telefonu. Sprawczyni zamieszania została już zatrzymana. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 5 lat więzienia.

38-latka okradła nowo poznanego mężczyznę na randce

Do zdarzenia doszło 2 marca 2023 roku. To właśnie wtedy pewien mężczyzna umówił się na randkę z nowo poznaną kobietą. Spotkanie przeniosło się do hotelowego pokoju. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem, ponieważ okazało się, że 38-latka okradła mężczyznę.

Jak zrelacjonowała Dagmara Mościńska z piotrkowskiej komendy policji, "amatorka cudzego mienia wykorzystując moment, w którym mężczyzna zasnął, ukradła telefon komórkowy i pieniądze, następnie szybko wyszła z hotelu. Łączna wartość strat to blisko 2,9 tys. złotych".

Kobieta została zatrzymana. Grozi jej 5 lat więzienia

Dopiero teraz, po szczegółowych analizach, policji udało się odnaleźć mieszkanie, w którym mogłaby przebywać kobieta. Na miejscu zastali 38-latka w towarzystwie swojego kolegi, tam również funkcjonariusze odnaleźli skradziony telefon. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi.

We wtorek 7 marca usłyszała zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nowe przystanki kolejowe w woj. łódzkim

Źródło: Randka z mało romantycznym zakończeniem. Zatrzymano 38-latkę, która okradła nowo poznanego mężczyznę
Nasi Partnerzy polecają