Muzyczny autobus Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło w czerwcu wyruszył w trasę po Polsce

i

Autor: Plakat/Red Bull Tour Bus Muzyczny autobus Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło w czerwcu wyruszył w trasę po Polsce

Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło w Łodzi dziś wieczorem! [WIDEO] Wstęp wolny

2016-06-03 12:32

Dzisiejszy (3 czerwca) koncert Dawida Podsiadło w ramach Red Bull Tours łodzianie wygrali w głosowaniu. Impreza rozpocznie się w pasażu Schillera o godz. 19.30. Wstęp wolny, ale liczba miejsc ograniczona - SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

Muzyczny autobus Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło w czerwcu wyruszył w trasę po Polsce. Miejsca, w których się pojawi, wybrali sami internauci. W głosowaniu bardzo aktywni byli także łodzianie, dlatego Red Bull Tour Bus zawita również w naszym mieście. Koncert Dawida Podsiadło w Łodzi już dziś (3 czerwca) w pasażu Schillera. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Bramy otworzą się o godz. 19.30, rozpoczęcie koncertu planowane jest godzinę później - o 20.30.

Zobacz też: Festiwal Piwa na Politechnice Łódzkiej cieszy się ogromnym zainteresowaniem [WIDEO]. Nic dziwnego...

Red Bull Tour Bus wyruszył 1 czerwca, a trasa koncertowa Dawida Podsiadło rozpoczęła się w Płocku. Muzyczny autobus, łącznie zatrzyma się w 7. miastach. Koncerty odbywają się na jego dachu.

Tak wyglądał koncert Pezeta w Łodzi 2 lata temu:

Red Bull Tour Bus 2016 z Dawidem Podsiadło - miasta [TRASA]

1 czerwca - Płock
2 czerwca - Częstochowa
3 czerwca - Łódź
8 czerwca - Rzeszów
9 czerwca - Gliwice
15 czerwca - Bydgoszcz
16 czerwca - Olsztyn

Krótka historia Red Bull Tour

Red Bull Tour Bus przemierza koncertowe drogi już 8. rok z rzędu. Do tej pory gościł na swoim pokładzie już takich artystów jak: Brodka, Pezet, Vavamuffin, Kamp!, Natalię Nykiel, Rasmentalism czy unikalny projekt Wspólna Scena w hołdzie 20-letniej historii polskiego rapu z Sokołem, Kosim, Rasem, Stasiakiem, Dj Steezem i Mr Krimem w składzie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany