Rodzina tęskni za Igorem! Czy ktoś widział 17-latka?

i

Autor: KAROLINA MISZTAL/REPORTER, policja Komenda Powiatowa Policji w Pabianicach prowadzi poszukiwania za zaginionym Igorem Kowalczykiem

Zaginął nastolatek

Rodzina tęskni za Igorem! Czy ktoś widział 17-latka?

2023-03-31 13:04

Komenda Powiatowa Policji w Pabianicach prowadzi poszukiwania za zaginionym Igorem Kowalczykiem. 17-latka nie ma już kilka dni, bo od 25 marca, a od tego czasu nie skontaktował się z rodziną. Mundurowi informują, że chłopak w dniu zaginięcia był ubrany w czarną bluzę z kapturem, spodnie jeansowe, koloru czarnego, obuwie typu adidas, również czarne.

Zaginął 17-letni Igor Kowalczyka. Szuka go policja w Pabianicach

Gdzie jest 17-letni Igor Kowalczyk, którego szuka policja w Pabianicach? Mieszkaniec pobliskiego Ksawerowa wyszedł z domu w sobotę, 25 marca, ale od tamtej pory przepadł bez wieści i nie skontaktował się już z rodziną. Mundurowi podali rysopis 17-latka: szczupła budowa ciała, wzrost 165-170 cm., włosy krótkie, proste, koloru brązowego, oczy brązowe, dodając, że w dniu zaginięcia chłopak ubrany był w czarną bluzę z kapturem, spodnie jeansowe, koloru czarnego i czarne obuwie typu adidas. - Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub mają informację o losie 17-latka, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, ul. Żeromskiego 18, pod numerem telefonu 47 84 24 301 lub 47 84 24 302 albo powiadomić najbliższą jednostkę policji pod nr 112 - apelują na swoje  stronie internetowej mundurowi.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?
Zarabiali na prostytucji. Policja rozbiła gang. Znaleziono broń, amunicję i narkotyki.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany