Taśma policyjna

i

Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI/SUPER EXPRESS Taśma policyjna - zdj. ilustracyjne.

Rodzinny dramat

Senior wyszedł do fryzjera i przepadł. Znaleziono go 10 km od domu. Był w strasznym stanie

2022-12-09 15:54

77-letni emeryt ze Zduńskiej Woli miał naprawdę bardzo dużo szczęścia. Mężczyzna wyszedł w południe do fryzjera i aż do wieczora nie pojawił się w domu. Zagubionemu mężczyźnie pomogła mieszkanka Annopola Nowego. Senior nie wiedział, jak trafił do miejscowości oddalonej od domu o 10 km.

Łódzkie: Senior wyszedł do fryzjera i długo nie wracał! Znaleziono go 10 km od domu

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 6 grudnia 2022 roku w Zduńskiej Woli. Około godz. 11:30 77-latek wyszedł z domu do fryzjera. Długo nie wracał i żona zaczęła się martwić - do tego stopnia, że po godz. 18 powiadomiła policję o zaginięciu męża.

- Dyżurny zduńskowolskiej komendy natychmiast przekazał komunikat patrolom. Poinformował również Straż Miejską oraz ościenne jednostki policji. Sprawdzono, czy zaginiony nie miał udzielanej pomocy medycznej, a patrolujący miasto starali się odnaleźć seniora. Policjanci razem z jego żoną sprawdzali miejsca, w których mógłby przebywać - zrelacjonowała sierż. sztab. Katarzyna Biniaszczyk z policji.

Zaskakujący przebieg poszukiwań i szczęśliwe zakończenie

Nadzieja na szybkie rozwiązanie sprawy pojawiła się już przed godziną 19, gdy do komendy policji zadzwoniła 33-letnia mieszkanka Annopola Nowego informując, że w pobliżu jej domu przebywa starszy, zagubiony mężczyzna. Nie wiedział, jak się znalazł pod tym adresem, nie wiedział gdzie jest, ani jak ma wrócić do własnego domu.

33-latka zaopiekowała się nim i zaprosiła do domu. Dzięki jej reakcji poszukiwania seniora zakończyły się szczęśliwie - mężczyzna został przekazany zatroskanej żonie i bezpiecznie wrócił do domu.

- Dziękujemy mieszkance Annopola Nowego za empatię i wzorową postawę - podkreśliła rzeczniczka zduńskowolskiej policji.

Sonda
Czy angażujesz się w pomoc w poszukiwaniach zaginionych?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany