Sklepy otwarte 3 czerwca w Łodzi. Gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało? [SKLEPY CZYNNE W ŚWIĘTA]

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Michael Gaida

Sklepy otwarte 3 czerwca w Łodzi. Gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało? [SKLEPY CZYNNE W ŚWIĘTA]

2021-06-03 6:00

Jak są otwarte sklepy 3 czerwca w Łodzi? To pytanie z pewnością zadają sobie Ci, którzy nie zdążyli zrobić zakupów przed dniem świątecznym. Czy i gdzie zrobimy zakupy w Boże Ciało 2021? Tego dnia (3.06) otwarte będą tylko nieliczne sklepy osiedlowe. Przygotowaliśmy dla Was małą ściągę. Sprawdźcie.

3 czerwca 2021 r. to dzień świąteczny, w którym obchodzimy Boże Ciało, a to oznacza, że jest to dzień wolny od pracy. W czwartek (3.05) większość sklepów, a przede wszystkim markety, takie jak m.in. Lidl, Biedronka czy też Aldi, będzie nieczynnych. Ale nic straconego! Zakaz handlu nie obejmuje na przykład mniejszych, osiedlowych sklepików, które mogą być otwarte pod warunkiem, że za ladą stanie właściciel. W Boże Ciało w Łodzi otwarte mogą być również apteki i stacje benzynowe. Jeśli nam się poszczęści możemy trafić również na otwartą Żabkę.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Przypomnijmy również, że od 28 maja luzowane są kolejne obostrzenia. Restauracje i inne lokale gastronomiczne znów mogą przyjmować gości nie tylko w ogródkach, ale też we wnętrzu lokalu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany