Potworny wypadek 17-latka! Zabrał go śmigłowiec. Policja apeluje do świadków

i

Autor: Shutterstock & Marcin Smulczyński/Super Express 17-letni motocyklista została ciężko ranny w wypadku, do którego doszło pod Głownem w poniedziałek, 13 listopada., zdj. ilustracyjne

Chłopak znaleziony ciężko ranny w rowie

Tajemniczy wypadek 17-latka! Zabrał go śmigłowiec. Policja apeluje do świadków

2023-11-14 15:13

17-letni motocyklista została ciężko ranny w wypadku, do którego doszło pod Głownem w poniedziałek, 13 listopada. Według wstępnych informacji chwilę przed zdarzeniem prowadząca samochód osoba nie zachowała należytej ostrożności w czasie wyprzedzenia innego pojazdu i doprowadziła do zderzenia. Nie wiadomo, czy był to motocykl 17-latka, czy może jechał on z przeciwka.

Wypadek 17-latka pod Głownem. Zabrał go śmigłowiec. Policja szuka świadków

Policja w Głownie szuka świadków wypadku, w którym ciężko ranny został 17-latek prowadzący motocykl marki Junak. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 13 listopada, przed godz. 9. Poszkodowany został znaleziony w przydrożnym rowie, ale jak wstępnie informują mundurowi, chwilę wcześniej doszło do jeszcze innego zdarzenia drogowego. Zgodnie z nim prowadząca samochód osoba rozpoczęła manewr wyprzedzania innego pojazdu, ale w jego trakcie nie zachowała należytej ostrożności i odpowiedniej odległości, wskutek czego doprowadziła do zderzenia. Policja nie jest na razie w stanie ocenić, czy auto staranowało motocykl poszkodowanego, czy może jechał on z przeciwnego kierunku i chcąc uniknąć zderzenia, wjechał do rowu.

- Apelujemy do świadków wypadku, by zgłaszali się do nas z informacjami - zachęca Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu.

17-latek odniósł poważne obrażenia ciała i z miejsca wypadku do szpitala zabrał go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Z uwagi na stan zdrowia nie było możliwe jego przesłuchanie.

Zginął bo zaczepił dziewczynę
Nasi Partnerzy polecają