Showroom Tour na Piotrkowskiej

i

Autor: Łódzkie Centrum Wydarzeń Showroom Tour na Piotrkowskiej

To był modowy zawrót głowy. W Łodzi odbył się Showroom Tour

2016-05-08 18:49

Łodzianie wzięli udział w Showroom Tour na Piotrkowskiej. Akcja miała zachęcić mieszkańców do robienia zakupów na najbardziej reprezentacyjnej ulicy Łodzi.  

Mieszkańcy zaglądali do butików, korzystali z konsultacji stylistów i brali udział w konkursach. Showroom Tour to pierwsza taka akcja zorganizowana w Łodzi. Wydarzenie ma pokazać, że handel wraca na ulice Piotrkowską.

"Ponieważ Piotrkowska przez długi czas była remontowana, została trochę zapomniana przez łodzian. Teraz możemy już wrócić do robienia zakupów, my zaczynamy od otwierania fajnych butików, mamy bardzo dużo zdolnych projektantów, dlatego otwiera się sporo ciekawych showroomów. Dzisiaj przygotowaliśmy wiele atrakcji z których łodzianie chętnie korzystają. Mogą liczyć nie tylko na poradę stylisty, ale także specjalne nagrody związane z modą" - mówi Justyna Kaliska stylistka, właścicielka showroomu na Piotrkowskiej

Projektantka Katarzyna Pokorska przyznaje, że łodzianie skorzystali z wszystkich atrakcji, ale organizatorzy liczyli na większe zainteresowanie akcją.

"Mimo wszystko jest dużo nowych osób, które rozglądają się i szukają pomocy stylistów. Ubrania, które można u nas dostać to często rzeczy z pokazów, jedyne projekty, uszyte w jednym egzemplarzu. Tego nie można dostać na sklepowych półkach".


Do akcji przyłączyło się 8 showroomów

Nasi Partnerzy polecają