W Polsce grasuje zabójca z Gruzji? Jest podejrzany o poderżnięcie gardła 41-latce

i

Autor: shutterstock, Piotr Hukalo/East News 35-letni obywatel Gruzji to domniemany zabójca 41-letniej mieszkanki Wieruszowa. Anar J. jest poszukiwany, zdj. ilustracyjne

Domniemany morderca poszukiwany

41-latka znaleziona z poderżniętym gardłem. W Polsce grasuje zabójca z Gruzji?

2023-11-30 5:00

35-letni obywatel Gruzji to domniemany zabójca 41-letniej mieszkanki Wieruszowa. Ciało kobiety znaleziono 21 listopada br. domu jednorodzinnym przy ul. Broniewskiego. Według informacji prokuratury podejrzany zadał jej nożem ranę ciętą szyi, uszkadzając duże naczynia krwionośne. Mężczyzna jest od tego czasu poszukiwany przez polski wymiar sprawiedliwości.

Zabójstwo 41-latki w Wieruszowie. Obywatel Gruzji poszukiwany

Trwa wyjaśnianie okoliczności zabójstwa 41-letniej mieszkanki Wieruszowa, o które jest podejrzany jej rodak, 35-letni obywatel Gruzji. Ciało ofiary znaleziono we wtorek, 21 listopada, w domu jednorodzinnym w Wieruszowie, a na jej szyi ujawniono ranę ciętą. Po sekcji zwłok wiadomo, że kobieta otrzymała cios nożem, co doprowadziło do uszkodzenia dużych naczyń krwionośnych, a w konsekwencji do jej zgonu. Od tamtego czasu prokuratura i policja poszukują Gruzina Anara J., który według ustaleń śledczych zabił 41-latkę, a teraz próbuje uniknąć odpowiedzialności za zbrodnię.

- Został skierowany wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie Anara J., który ukrywa się przed polskimi organami ścigania - informuje Jolanta Szkilnik, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Sieradzu.

Rurociąg zabił czterech górników
Listen on Spreaker.