Wesolutki Mariusz Pudzianowski siedzi i pije PIWO! Komiczne WIDEO ukazało się w internecie

2020-07-12 13:54 CH
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski powtarza niczym buddyjską mantrę, że "samo się nic nie zrobi" i zgodnie ze swoim mottem pracowicie rozpoczął niedzielę. O 6 rano było bieganie, potem "Pudzian" poszedł zagłosować w wyborach prezydenckich, a przy okazji nagrał wideo, w którym zaapelował do fanów, żeby poszli do urn. A potem przyszedł wreszcie czas na zasłużony relaks. Pudzianowski rozbawił swoich licznych kibiców nagranym filmem, na którym siedzi w domu w fotelu i pije piwo. "Jak niedziela to i piwo. Jestem normalny chłop jak Wy i też czasami trzeba" - skomentował wideo "Pudzian".

Mariusz Pudzianowski doskonale wie, kiedy jest czas na ciężką pracę, a kiedy można się zrelaksować. "Pudzian" niedzielę zaczął pracowicie. - Szósta rano czterdzieści minut biegania i rozruch poranny był - zdradził były mistrz świata strongmanów a obecnie gwiazdor MMA. Popularny siłacz zdążył już również zagłosować i do tego samego namawia fanów. - Samo się nic nie zrobi, trzeba iść i oddać głos. Czy w lewą stronę, czy w prawą stronę. Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo iść po lewej stronie drogi i po prawej stronie drogi. I zawsze to tego wyznaczonego celu dojdziemy - powiedział "Pudzian", który nie zdradził, na kogo zagłosował, ale gorąco namawiał do udziału w wyborach i tolerancji wobec osób, którzy mają inne poglądy. - Ja nie będzie nikogo krytykował, czy idzie po lewej stronie drogi, czy idzie po prawej stronie. Każdy ma swój wybór i niech zrobi tak, żeby było dobrze dla niego i mógł sobie potem powiedzieć: "Zrobiłem wszystko, co mogłem" - podkreślał Pudzianowski.

Wiemy GDZIE Lewandowscy spędzają wakacje! Będziecie zaskoczeni! ZDJĘCIA

Po porannym bieganiu, udziale w wyborach i przemowie do fanów przyszedł czas na niedzielny relaks. Mariusz Pudzianowski podzielił się z kibicami sympatycznym wideo, na którym siedzi wygodnie w swoim salonie i raczy się piwem. - Taki malutki! - stwierdził, prezentując efektowny kufel wypełniony złocistym trunkiem. - Przed obiadkiem przygotowane mam takie dwa - zdradził. - No to miłej niedzieli i relaks się należy! - stwierdził na koniec.

Agnieszka Radwańska zdradziła jak się czuje! "Bywa ciężko, to już końcówka" KIEDY rodzi Radwańska?