Ruch na woonerfie jest spory i wielu kierowców znacznie przekracza dozwolone 20 km/h

i

Autor: Ela Piotrowska Ruch na woonerfie jest spory i wielu kierowców znacznie przekracza dozwolone 20 km/h

Woonerf na Traugutta do remontu? Łodzianie skarżą się, że kierowcy jeżdżą za szybko [WIDEO]

2016-02-29 17:52

Funkcjonuje od października a już trzeba gdzieniegdzie remontować. Mowa o woonerfie na Traugutta. Łodzianie skarżą się, że kierowcy jeżdżą za szybko i są już zniszczenia.

Czy uszkodzenia nawierzchni na woonerfie na Traugutta spowodowane są nadmierną prędkością? Ruch na podwórcu jest spory i wielu kierowców znacznie przekracza dozwolone 20 km/h. - Auta jeżdżą szybko - przyznaje jeden z mieszkańców Traugutta. - Powstaje pytanie: gdzie jest policja, gdzie jest straż miejska, która powinna kontrolować prędkość samochodów. Tu jest ograniczenie przecież - wskazuje. Zdaniem mieszkańców nadmierna prędkość samochodów przyczyniła się do zniszczeń nawierzchni na dopiero co (w październiku ubiegłego roku) oddanym do użytku woonerfie.

Zobacz też: Zmiany w rozkładach MPK Łódź: Dodatkowe przystanki i zmiany nazw starych

Na woonerfie była dziś reporterka Radia ESKA Ela Piotrowska:

Woonerf na Traugutta#Łódź Woonerf na Traugutta do remontu? Łodzianie skarżą się, że kierowcy jeżdżą tamtędy za szybko: http://lodz.eska.pl/komunikacja/woonerf-na-traugutta-do-remontu-lodzianie-skarza-sie-ze-kierowcy-jezdza-tamtedy-za-szybko-wideo/121513

Posted by ESKA INFO Łódź on 29 luty 2016

Rzecznik Zarządu Dróg i Transportu Piotr Grabowski potwierdza zniszczenia i zapewnia, że wykonawca błyskawicznie reaguje i na bieżąco naprawia wszystkie zgłoszone usterki. A to wszystko w ramach gwarancji. Prace prowadzone są punktowo i nie powinny powodować dużych utrudnień.

Więcej o zniszczeniach nawierzchni na woonerfie na Traugutta w materiale reporterki Radia ESKA Eli Piotrowskiej, posłuchajcie:

Nasi Partnerzy polecają