Wrzeczko: Rozkładające się zwłoki w stawie. Koszmarne odkrycie w Łódzkiem

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Wrzeczko: Rozkładające się zwłoki w stawie. Koszmarne odkrycie w Łódzkiem

Makabryczne odkrycie

Wrzeczko: Rozkładające się zwłoki w stawie. Koszmarne odkrycie w Łódzkiem

2022-06-30 23:02

Wrzeczko. Makabryczne odkrycie w województwie łódzkim. W stawie znaleziono rozkładające się ludzkie zwłoki! Najpierw ktoś zauważył w wodzie ciało – człowiek nie dawał znaku życia, więc na miejsce ściągnięto strażaków. Dopiero po chwili okazało się, że na pomoc jest już zdecydowanie za późno. – Ciało jest w znacznym stopniu rozkładu – przyznają ratownicy.

Kim jest ofiara i jak zginął nieszczęśnik? To ustala teraz policja i prokuratura. Ciało bez życia zauważono w wodzie stawu w miejscowości Wrzeczko (pow. łowicki, gm. Łyszkowice) w Łódzkiem. Na miejsce już mieli ruszać nurkowie i kolejne zastępy strażaków, gdy okazało się, że na pomoc jest już zdecydowanie za późno, a zwłoki są w znacznym rozkładzie.

Zwłoki w stawie na terenie powiatu łowickiego. Co tam się stało?

W miejscowości Wrzeczko w powiecie łowickim w miejscowym stawie znaleziono zwłoki. Ciało jest w znacznym stopniu rozkładu – potwierdza rzecznik Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak. Makabrycznego odkrycia dokonano w czwartek (30.06) po godz. 9.00.

Po znalezieniu w wodzie człowieka niedającego oznak życia strażacy wezwali do wsi Wrzeczki grupę nurków z Łodzi. – Grupę jednak odwołano, ponieważ ciało było w znacznym stopniu rozkładu – mówi Pawlak, cytowany przez Polską Agencję Prasową.

Makabryczne odkrycie we Wrzeczku. Zwłoki w płytkiej wodzie

Teren wokół zbiornika zabezpieczały trzy zastępy strażaków: JRG Łowicz z łodzią ratowniczą, OSP Łyszkowice, OSP Czatolin. Na miejscu pracowali też policjanci, którzy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci człowiek, którego ciało wyłowiono z wody.

W miejscu makabrycznego odkrycia jest bardzo płytko. – Woda w tym zbiorniku sięga do wysokości pasa – zwracają uwagę twórcy lokalnego profilu Alarmowy Łowicz, który przekazał informację o akcji strażaków i policjantów we Wrzeczku.

Express Biedrzyckiej 30.06 (Szymon Hołownia, gen. Mieczysław Bieniek, Adam Balcer) Sedno Sprawy: Paweł Szefernaker
Sonda
Czy lubisz spędzać wolny czas nad wodą?
Nasi Partnerzy polecają