Wrzeczko: Rozkładające się zwłoki w stawie. Koszmarne odkrycie w Łódzkiem

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Wrzeczko: Rozkładające się zwłoki w stawie. Koszmarne odkrycie w Łódzkiem

Makabryczne odkrycie

Wrzeczko: Rozkładające się zwłoki w stawie. Koszmarne odkrycie w Łódzkiem

2022-06-30 23:02

Wrzeczko. Makabryczne odkrycie w województwie łódzkim. W stawie znaleziono rozkładające się ludzkie zwłoki! Najpierw ktoś zauważył w wodzie ciało – człowiek nie dawał znaku życia, więc na miejsce ściągnięto strażaków. Dopiero po chwili okazało się, że na pomoc jest już zdecydowanie za późno. – Ciało jest w znacznym stopniu rozkładu – przyznają ratownicy.

Kim jest ofiara i jak zginął nieszczęśnik? To ustala teraz policja i prokuratura. Ciało bez życia zauważono w wodzie stawu w miejscowości Wrzeczko (pow. łowicki, gm. Łyszkowice) w Łódzkiem. Na miejsce już mieli ruszać nurkowie i kolejne zastępy strażaków, gdy okazało się, że na pomoc jest już zdecydowanie za późno, a zwłoki są w znacznym rozkładzie.

Zwłoki w stawie na terenie powiatu łowickiego. Co tam się stało?

W miejscowości Wrzeczko w powiecie łowickim w miejscowym stawie znaleziono zwłoki. Ciało jest w znacznym stopniu rozkładu – potwierdza rzecznik Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak. Makabrycznego odkrycia dokonano w czwartek (30.06) po godz. 9.00.

Po znalezieniu w wodzie człowieka niedającego oznak życia strażacy wezwali do wsi Wrzeczki grupę nurków z Łodzi. – Grupę jednak odwołano, ponieważ ciało było w znacznym stopniu rozkładu – mówi Pawlak, cytowany przez Polską Agencję Prasową.

Makabryczne odkrycie we Wrzeczku. Zwłoki w płytkiej wodzie

Teren wokół zbiornika zabezpieczały trzy zastępy strażaków: JRG Łowicz z łodzią ratowniczą, OSP Łyszkowice, OSP Czatolin. Na miejscu pracowali też policjanci, którzy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci człowiek, którego ciało wyłowiono z wody.

W miejscu makabrycznego odkrycia jest bardzo płytko. – Woda w tym zbiorniku sięga do wysokości pasa – zwracają uwagę twórcy lokalnego profilu Alarmowy Łowicz, który przekazał informację o akcji strażaków i policjantów we Wrzeczku.

Express Biedrzyckiej 30.06 (Szymon Hołownia, gen. Mieczysław Bieniek, Adam Balcer) Sedno Sprawy: Paweł Szefernaker
Sonda
Czy lubisz spędzać wolny czas nad wodą?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE