Wybory 2020. Tomaszewski ZASKAKUJĄCO o Dudzie: Dla mnie to syn Lecha Kaczyńskiego

2020-07-13 14:12 MSo
Jan Tomaszewski
Autor: Cyfrasport Jan Tomaszewski

W niedzielę Polacy dokonali wyboru, kto będzie prezydentem naszego kraju przez pięć kolejnych lat. Dzień później nie brakowało wielu komentarzy - nie tylko od politologów, polityków czy ekspertów, ale także osób z pierwszych stron gazet. Ciepło o Andrzeju Dudzie wypowiedział się były reprezentant Polski, Jan Tomaszewski.

Za nami wybory prezydenckie 2020. Szalona rywalizacja pomiędzy walczącym o reelekcję Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim, prezydentem Warszawy skupiła uwagę wszystkich Polaków w ostatnich tygodniach. Wiele osób ze świata sportu wpisało się w ogólną zasadę i podzieliło się na dwa obozy.

Wybory 2020: Adam Małysz dostawał intratne oferty od kandydatów. Tajemnicze działania

Super Sport 10 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jan Tomaszewski, legendarny bramkarz reprezentacji Polski, stanął po stronie aktualnego prezydenta. W rozmowie z portalem SportoweFakty.wp.pl, zachwycał się minionymi pięcioma latami. Określił też kadencję Dudy jako fenomenalną prezydenturę. Użył też nietypowego określenia, nazywając go... synem Lecha Kaczyńskiego.

- Dla mnie pan Andrzej Duda jest po prostu synem Lecha Kaczyńskiego, który fenomenalnie spełnił swoją powinność i ludzie to docenili. Oceniłem pięć lat pana prezydenta Andrzeja Dudy jako fenomenalne. Jako człowieka, który reprezentował nas wzorowo - tłumaczył Tomaszewski.

Wybory 2020: Reprezentant Polski pogratulował Dudzie wygranej. Wylało się SZAMBO HEJTU

63-krotny reprezentant Polski to legenda ŁKS-u Łódź. Tomaszewski na swoim koncie ma srebrny medal Igrzysk Olimpijskich i trzecie miejsce zajęte na mistrzostwach świata w RFN w 1974 roku.