Wyciągnęli 20-latka z auta i odjechali z towarzyszącą mu nastolatką! Chłopak nie żyje, sprawcy poszukiwani

i

Autor: SHUTTERSTOCK Dwóch mężczyzn zaatakowało na stacji benzynowej przy ul. Wojska Polskiego w Łodzi 20-latka, który chwilę później zmarł, zdj. ilustracyjne

Dantejskie sceny w Łodzi

Wyciągnęli 20-latka z auta i odjechali! Chłopak nie żyje, sprawcy poszukiwani

2023-07-20 21:38

Dwóch mężczyzn zaatakowało na stacji benzynowej przy ul. Wojska Polskiego w Łodzi 20-latka, który chwilę później zmarł. Wszystko działo się w nocy ze środy na czwartek, 20 lipca. Napastnicy siłą wyciągnęli go z samochodu marki Renault, w którym przebywała też 15-16-letnia dziewczyna, i odjechali. 20-latek ruszył w stronę pasa zieleni, gdzie się przewrócił.

Łódź. 20-latek zmarł po wyciągnięciu z auta. Dantejskie sceny na stacji benzynowej

Nie żyje 20-latek, który został zaatakowany przez dwóch mężczyzn na stacji benzynowej przy ul. Wojska Polskiego w Łodzi. Jak informuje prokuratura, do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek, 20 lipca, gdy chłopak zatrzymał się tam swoim renaultem, którego pasażerką była ponadto 15-16-letnia dziewczyna. W czasie szarpaniny napastnicy wyciągnęli kierowcę z auta i odjechali, a nastolatce udało się uciec. Chwilę po napadzie 20-latek udał się w stronę pobliskiego pasa zieleni, gdzie przewrócił się, tracąc funkcje życiowe. Zobaczył to przypadkowy świadek zdarzenia, który wezwał na miejsce służby ratownicze, ale na pomoc było już za późno. Na czwartek zaplanowano sekcję zwłok denata, ale sprawcy ataku są nadal poszukiwani - nie wiadomo na razie, czy ich zachowanie miało bezpośredni związek ze śmiercią chłopaka.

- Zlecone zostaną także badania pod kątem ustalenia, czy pokrzywdzony nie znajdował się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Ustalamy również, czy pokrzywdzony i napastnicy wcześniej się znali. Nie jest wykluczone, że to, co wydarzyło się na stacji benzynowej, było kontynuacją sytuacji, która wydarzyła się wcześniej - wyjaśnia Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Do tej pory zostały przeprowadzone oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczono zapisy monitoringu. Trwają przesłuchania świadków.

20-latek zmarł po napadzie na stacji benzynowej. Został wyciągnięty z auta
Sonda
Jak oceniacie działanie wymiaru sprawiedliwości?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany